Nowiny24
    Sport

    Sportowy weekend

    Rozwiń
    Wyniki 23. kolejki dębickiej klasy O (1 maja)

    Wyniki 23. kolejki dębickiej klasy O (1 maja)

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Lechia (czerwone koszulki) dostała w Kolbuszowej surową lekcję.

    Lechia (czerwone koszulki) dostała w Kolbuszowej surową lekcję. ©fot. Dariusz Danek

    Dziś rozegrano 23. kolejkę dębickiej okręgówki. Dzięki wygranej nad Czarnovią ostatnie miejsce opuściły rezerwy Stali Mielec.
    Lechia (czerwone koszulki) dostała w Kolbuszowej surową lekcję.

    Lechia (czerwone koszulki) dostała w Kolbuszowej surową lekcję. ©fot. Dariusz Danek

    WYNIKI 23. KOLEJKI:

    Chemik Pustków - Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 4-1 (1-1)
    Kędzior 2 (10, 71), Bełko (60-karny), Hamala (65) - Sypek (1)

    Kolbuszowianka - Lechia Sędziszów 4-0 (1-0)
    Szalony (18), Adranowicz (51), S. Serafin (56), Lorenc (89);

    Stal II Mielec - Czarnovia Czarna 2-0 (1-0)
    B. Radłowski (31), Kołacz (72-karny)

    Start Wola Mielecka - Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 (0-1)
    G. Bierzyński (74) - Jamróz (31)

    Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Victoria Czermin 0-0

    Wisłok Wiśniowa - Monis Bielowy 3-0 (1-0)
    Cisło (3), Trybulec (52), Wojnarowski (83)

    Błękitni Ropczyce - Dzikowiec 3-1 (1-0)
    Ł. Kosiba (5), Kot (80), Darłak (90) - Grądzki (71).

    Mecz Raniżovia - Nagoszyn w czwartek o 16.




    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół 27 72 82-22
    2. Lechia 27 65 82-25
    3. Victoria 27 61 91-27
    4. Kamieniarz 27 49 72-51
    5. Stal II 27 48 57-48
    6. Olchovia 27 39 58-63
    7. Radomyślanka 27 38 49-49
    8. Raniżovia 26 37 47-52
    9. Kolorado 27 35 65-62
    10. Kaskada 27 30 54-75
    11. Chemik 27 26 36-50
    12. Wiewiórka 25 22 42-62
    13. Ostrovia 27 22 31-75
    14. Team 26 22 47-63
    15. Bielowy 27 21 32-79
    16. Wilga 27 20 35-77
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zagorzyce 23 57 86-27
    2. Ocieka 23 50 71-31
    3. Wielopole Skrzyńskie 23 49 67-31
    4. Łopuchowa 23 47 67-37
    5. Gnojnica 23 46 58-38
    6. Kawęczyn 23 44 61-36
    7. Lubzina 23 36 53-39
    8. Frysztak 22 29 40-42
    9. Nockowa 23 27 51-72
    10. Krzywa 22 24 44-65
    11. Klęczany 22 22 45-70
    12. Przedbórz 22 17 32-70
    13. Będziemyśl 23 11 25-79
    14. Błękitni II* 23 6 12-75
    1: awans, 2: baraż, 14: spadek
    Błękitni II Ropczyce wycofali się z rozgrywek

    Tabela Klasy A Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Głowaczowa 21 53 55-19
    2. Zasów 21 47 60-31
    3. Łęki Górne 22 45 48-22
    4. Wisłoka II 21 44 59-19
    5. Straszęcin 21 34 42-33
    6. Nagoszyn 21 31 43-47
    7. Pustków 21 27 42-47
    8. Czarna 21 27 31-36
    9. Stasiówka 22 19 40-51
    10. Żyraków 22 19 29-57
    11. Brzeźnica 21 15 28-56
    12. Korzeniów 21 13 25-54
    13. Podgrodzie 21 18 29-59
    1: awans, 2: baraż
    Bobrowa i Bodzos Podgrodzie wycofały się z rozgrywek, wyniki Bobrowej anulowane.
    W związku z wycofaniem się Bobrowej i Bodzosa nikt nie spada.

    Tabela Klasy B Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Mała 15 39 57-28
    2. Paszczyna 15 33 40-21
    3. Bystrzyca 15 23 37-30
    4. Brzostek 15 22 33-28
    5. Kamionka 15 22 33-34
    6. Góra Ropczycka 16 20 45-54
    7. Zawada 15 16 23-29
    8. Wolica Piaskowa 15 12 30-37
    9. Borek Wielki 15 8 9-46
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Dulcza Wielka 15 36 69-16
    2. Borowa 15 31 43-23
    3. Dąbrówka Wisłocka 14 25 38-22
    4. Żdżary 16 23 30-43
    5. Ruda 14 21 31-19
    6. Góra Motyczna 15 19 36-33
    7. Golemki II 15 18 43-31
    8. Stara Jastrząbka 15 18 25-34
    9. Wylów 15 3 18-112
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Nowiny kupisz na poczcie, może też je przynieść listonosz

    Nowiny kupisz na poczcie, może też je przynieść listonosz

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Mundial w 4K dla klientów Orange

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

    Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.