forntuna
    Rafał Leśniowski trenerem Chemika Pustków

    Rafał Leśniowski trenerem Chemika Pustków

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Wychowanek Stali Mielec - Rafał Leśniowski, który ostatnie 1,5 roku spędził w Rzemieślniku Pilzno został nowym szkoleniowcem Chemika Pustków.
    Rafał Leśniowski.

    Rafał Leśniowski. ©fot. Krzysztof Kapica

    Dotychczas grającym trenerem Chemika był Marek Nowak, który podobnie jak jego brat Tomasz, zostaje w Pustkowie.

    - Dostałem bardzo konkretną propozycję. Ukończyłem niedawno potrzebny kurs trenerski i chcę sprawdzić się w nowej roli - podkreśla Leśniowski.

    Zespół z Pustkowa wzmocni najpewniej inny dotychczasowy "Rzemieślnik" Krystian Pydych. Chemik zainteresowany jest także Maciejem Lubaczem (Smoczanka) i Dawidem Maziarzem (Sokół-Ikarus).

    - Świetne zaplecze i spora liczba zdolnej młodzieży dobrze wróży mojej nowej drużynie, która jesienią grała bardzo nierówno. Popracujemy także nad tym - dodaje popularny "Leśny".

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

    Tabela Klasy O Dębica

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Sokół 30 79 92-24
    2. Lechia 30 71 92-29
    3. Victoria 30 66 104-30
    4. Stal II 30 54 63-47
    5. Radomyślanka 30 50 62-49
    6. Kamieniarz 30 49 75-69
    7. Olchovia 30 42 63-70
    8. Kolorado 30 38 68-73
    9. Raniżovia 30 37 48-60
    10. Kaskada 30 33 56-83
    11. LKS Wiewiórka 30 32 49-68
    12. Bielowy 30 30 41-83
    13. Chemik 30 29 40-55
    14. Ostrovia 30 28 37-79
    15. Team 30 25 56-75
    16. Wilga 30 20 37-89
    1: awans, 13-16: spadek

    Tabela Klasy A Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zagorzyce 26 66 99-31
    2. Ocieka 26 59 91-32
    3. Wielopole Skrz. 26 55 80-38
    4. Łopuchowa 26 53 80-40
    5. Gnojnica 26 49 62-56
    6. Kawęczyn 26 47 67-44
    7. Lubzina 26 42 66-47
    8. Krzywa 26 33 55-73
    9. Frysztak 26 32 42-55
    10. Nockowa 26 30 58-82
    11. Klęczany 26 25 50-86
    12. Przedbórz 26 23 39-76
    13. Będziemyśl 26 14 28-85
    14. Błękitni II* 26 6 12-84
    1: awans, 2: baraż, 14: spadek
    Błękitni II Ropczyce wycofali się z rozgrywek

    Tabela Klasy A Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Głowaczowa 24 59 63-23
    2. Zasów 24 50 66-38
    3. Wisłoka II 24 50 66-26
    4. Łęki Górne 24 48 50-24
    5. Straszęcin 24 40 47-38
    6. Nagoszyn 24 37 50-50
    7. Czarna 24 36 43-39
    8. Pustków 24 33 48-51
    9. Stasiówka 24 25 48-53
    10. Żyraków 24 19 30-60
    11. Brzeźnica 24 18 31-64
    12. Korzeniów 24 13 28-65
    13. Podgrodzie 24 18 29-68
    1: awans, 2: baraż
    Bobrowa i Bodzos Podgrodzie wycofały się z rozgrywek, wyniki Bobrowej anulowane.
    W związku z wycofaniem się Bobrowej i Bodzosa nikt nie spada.

    Tabela Klasy B Dębica I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Mała 16 42 62-31
    2. Paszczyna 16 36 46-21
    3. Bystrzyca 16 26 39-31
    4. Brzostek 16 22 33-30
    5. Kamionka 16 22 34-36
    6. Góra Ropczycka 16 20 45-54
    7. Zawada 16 19 25-29
    8. Wolica Piaskowa 16 12 33-42
    9. Borek Wielki 16 8 9-52
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Dębica II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Dulcza Wielka 16 36 72-21
    2. Borowa 16 34 48-26
    3. Dąbrówka Wisłocka 16 29 42-23
    4. Ruda 16 25 35-19
    5. Żdżary 16 23 30-43
    6. Stara Jastrząbka 16 21 39-34
    7. Góra Motyczna 16 19 35-37
    8. Golemki II 16 18 44-35
    9. Wylów 16 3 18-125
    1-2: awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    DZIELICOWY BLIŻEJ NAS! Wybierz Dzielnicowego Roku Podkarpacia

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Kulinarne wędrówki po Podkarpaciu - podróż śladami tradycyjnych smaków!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!

    Decyduj o tym, co może powstać w Twojej okolicy!