PBS Cup Dębica w roczniku 2011 dla Beniaminka Krosno

Przemysław Markocki
Beniaminek Krosno wygrał turniej rocznika 2011.
Beniaminek Krosno wygrał turniej rocznika 2011. ARCHIWUM
Młodzi piłkarze Beniaminka Krosno z rocznika 2011 zwyciężyli w turnieju PBS Cup Dębica organizowanym przez Igloopol.

Gracze Beniaminka Krosno, prowadzeni przez trenera Grzegorza Rausa, pokonali w finale drużynę Korony Kielce 2-0 po dwóch bramkach Karola Knapa.

Najniższy stopień podium zajęli młodzi piłkarze Resovii, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Igloopol Dębica.

Dalsze pozycje zajęły DAP Dębica, LKS Głowaczowa, Soccer Ropczyce, Czarni Jasło, Szóstka Jasło, Krakus Nowa Huta, Tarnovia i Igloopol II Dębica.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kacper Cichoń z Beniaminka Krosno.