Czuwaj przegrał derby z JKS-em Jarosław [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Piłkarze Czuwaju (żółte stroje) wygrywali z JKS-em do 82 minuty meczu.
Piłkarze Czuwaju (żółte stroje) wygrywali z JKS-em do 82 minuty meczu. Łukasz Solski
Kilka minut zabrakło, aby zamykający tabelę IV ligi Czuwaj Przemyśl, wygrał z wyżej notowanym JKS-em Jarosław.

- Nie dopuszczałem do siebie myśli, że możemy ten mecz przegrać. Zmobilizowałem chłopaków w przerwie - powiedział po sobotnim meczu grający trener JKS-u Jarosław, Paweł Załoga.

Zobacz zdjęcia: Czuwaj Przemyśl - JKS Jarosław

Mobilizacja okazała się na tyle skuteczna, że grający konsekwentnie JKS strzelił w samej końcówce dwie bramki i wygrał derby z Czuwajem.

- Niewiele brakowało. Osiem minut dzieliło nas od zdobycia bardzo ważnych 3 punktów - powiedział z kolei kapitan Czuwaju, Łukasz Zając.

Gospodarze przegrali i stracili dwóch zawodników. Czerwone kartki zobaczyli Paweł Przytuła (druga żółta) i Jakub Adamski (faul taktyczny).

CZUWAJ PRZEMYŚL - JKS JAROSŁAW 1-2 (1-0)

1-0 Rybkiewicz (32, podanie Zająca), 1-2 Załoga (82, z rzutu wolnego), 1-2 Puńko (87, podanie z rzutu rożnego Kubasa).

Szczegółowa relacja, składy obydwu drużyn oraz pomeczowe wypowiedzi w poniedziałkowym Stadionie