4 liga. Lanie Wisłoka! Izolator Boguchwała wygrał w Strzyżowie aż 7:0. Klasycznym hattrickiem w 5 minut popisał się Łukasz Szczoczarz

Waldemar Mazgaj
- Dobrą zmianę dał Łukasz Szczoczarz, który w 5 minut skompletował klasycznego hatricka a co gol to ładniejszy - komplementował "Szczotę" trener Tomasz Głąb. Krzysztof Kapica
Wisłok Strzyżów leży Izolatorowi Boguchwała. Jesienią biało-zieloni na IzoArenie wygrali 4:0, teraz strzelili o trzy gole więcej. Klasycznym hattrickiem w 5 minut popisał się Łukasz Szczoczarz.

Na tle faworyzowanych piłkarzy Izolatora miejscowi wyglądali, jakby grali co najmniej dwie klasy niżej, albo świętowali do rana na rzeszowskich Juwenaliach. – Wstyd mi za to, co się stało. Dobrze, że widziało to tak mało ludzi. Zagraliśmy najsłabszy mecz w rundzie – opowiadał Łukasz Kłeczek, trener Wisłoka.

Mecz ustawiła pierwsza połowa. Karny, drugi gol i czerwona karta. Klasowa drużyna, jaką w 4 lidze jest Izolator, karała nas wzorowo – dodawał trener ekipy ze Strzyżowa, który zapewnia, że Wisłok (brakowało w składzie kontuzjowanego Patryka Kwaśniczko) jeszcze nie pogodził się ze spadkiem.

Na tle rywali najlepiej wyglądali Kamil Rębisz i Adrian Sitek, którzy biegali niczym Usain Bolt. Pierwszy w ten sposób wypracował gola na 0:2, po faulu na drugim arbiter musiał wyrzucić z boiska Damiana Grodzkiego.

– Nie wiem, dlaczego niektórzy nasi zawodnicy poruszali się, jakby ich ktoś powiązał. To, że jesteśmy najmłodszą drużyną w lidze, wszystkiego nie tłumaczy – przyznał Kłeczek.

– Widać było dużą różnicę w jakości zespołów. Mecz mieliśmy pod kontrolą przez cały czas i tych bramek mogło być jeszcze więcej bo w końcówce Wisłok całkowicie opadł z sił – komentował Tomasz Głąb, trener Izolatora.

– Dobrą zmianę dał Łukasz Szczoczarz, który w 5 minut skompletował klasycznego hatricka a co gol to ładniejszy. Zrobiliśmy to, co powinniśmy. W środę z Sieniawą gramy hit rundy – dodawał.

Najładniejsza bramka? Szczoczarza na 3:0 po rozegraniu rzutu rożnego – centrował Piiotr Szkolnik, przepuścił piłkę między nogami Konrad Cupryś, a „Szczota” huknął lewą noga pod poprzeczkę tuż nad głową jednego z kolegów z drużyny.

Wisłok Strzyżów - Izolator Boguchwała 0:7 (0:2)

Bramki: 0:1 Szkolnik 3-karny, 0:2 Zieliński 39, 0:3 Szymański 53, 0:4 Dąbek 83, 0:5 Szczoczarz 86-karny, 0:6 Szczoczarz 90, 0:7 Szczoczarz 90+1.

Wisłok: Kukulski 3 – Draga 3 (80 Nowak), Śliwa 3, Bober 4, Włodyka 3 (55 Skuba 3) – Grodzki 0 cz [41, faul taktyczny], Lipniarski 3, Szyszka 3, Krok 4 - Znamieńczyków 3 (85 Wilusz), Piechowiak 3 (67 Durek). Trener Łukasz Kłeczek.

Izolator: Lewandowski 7 (85 Ziobro) – Gajdek ż 6, Dąbek 8, Wiącek 7, Szkolnik 7 – Worosz ż 7 (60 Szczoczarz 9), Domin 8 (64 Cupryś), Sitek 8 (70 Wójcik), Zieliński 7, Rębisz 7 (67 Dobrzański) – Szymański 7 (73 Ziarnik). Trener Tomasz Głąb.

Sędziował Wolan 6 (Tarnobrzeg). Widzów 70.