Trzecie z rzędu zwycięstwo piłkarzy Stali Mielec [ZDJĘCIA]

Tomasz Leyko
Strzelec zwycięskiej bramki Sebastian Łętocha (z prawej).
Piłkarze Stali Mielec wygrali ważny mecz z Chełmianką 1-0. Decydującą o trzech punktach bramkę zdobył Sebastian Łętocha.
FKS Stal Mielec - ChełmiankaPiłkarze Stali Mielec (niebieskie stroje) odnieśli trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Stal Mielec - Chełmianka

W I połowie mielczanie narzucili swój styl gry. Na bramkę Szokaluka sunął atak za atakiem. Bramkarza gości przetestował dwa razy Wolański. Z dystansu uderzał też Skiba. Kotłowało się na polu karnym Chełmianki prawie po każdym kornerze i wrzucie z autu. Wszystko na nic.

Po przerwie mielczanie zadali decydujący cios. Przejjęli piłkę w środku pola, a przytomnie w polu karnym zachował się Sebastian Ryguła, który idealnie obsłużył Sebastiana Łętochę. W 68.minucie z rzutu wolnego przymierzył Marcin Kasperek i mielczan uratowała poprzeczka. Gospodarze nastawili się na grę z kontry i choć jedna z nich powinna skończyć się sukcesem. Goście zmuszeni byli do ataku pozycyjnego, ale ani razu poważniej nie zagrozili bramce Daniela.