Koniec meczu! Resovia wygrała derby Rzeszowa

Marcin Jastrzębski, Tomasz Ryzner
W 78 minucie Sebastian Hajduk pewnie wykonał rzut karny i Resovia zdobyła zwycięskiego gola. Krzysztof Kapica
Ok. 2 800 kibiców obejrzało derby Rzeszowa na stadionie miejskim. Resovia pokonała Stal Rzeszów 1:0. Przeczytaj szczegółową relację z meczu, minuta po minucie.

Sebastian Hajduk, podobnie jak 366 dni temu zdobył na Hetmańskiej gola, który dał zwycięstwo Resovii. Po rzucie karnym w 78 minucie Resovia prowadziła ze Stalą 1:0. Tego wyniku nie udało się zmienić już do końca meczu.

Derby Rzeszowa. Resovia vs. Stal - relacja z meczu, minuta po minucie

Resovia - Stal Rzeszów 1-0 (0-0)

1-0 Hajduk (78-karny)

Resovia: 82. Marcin Pietryka - 5. Wiesław Kozubek (56. Sebastian Hajduk), 25. Mirosław Baran, 10. Bartłomiej Makowski, 4. Piotr Szkolnik - 17. Michał Ogrodnik, 13. Andrij Nykanowycz (28. Frankiewicz), 8. Konrad Domoń, 7. Marcin Juszkiewicz (75. Piotr Krawczyk), 18. Kamil Słaby - 11. Damian Buczyński (79. Dariusz Brągiel).

Rezerwa: 1. Bartosz Goszka, 3. Michał Bogacz, 24. Dariusz Frankiewicz, 32. Sebastian Hajduk, 12. Piotr Krawczyk, 21. Dariusz Brągiel, 14. Mateusz Świechowski.

Stal Rzeszów: 33. Tomasz Wietecha - 5. Szymon Solecki, 4. Donatas Nakrosius, 3. Sebastian Przybyszewski, 77. Tomasz Persona - 6. Dawid Florian, , 21. Łukasz Krzysztoń (85. Ernest Szela) , 8. Michał Lisańczuk, 7. 11. Andreja Prokić - Kamil Stachyra - 24. Daniel Koczon.

Rezerwa: 1. Miłosz Lewandowski, 13. Arkadiusz Drożdżal, 10. Piotr Duda, 19. Kamil Jakubowski, 15. Damian Jędryas, 23. Ernest Szela, 20. Jakub Więcek.

Sędzia Paweł Malec (Łódź). WIDZÓW 2 800

Opinie i szczegółowa relacja z meczu, już wkrótce w portalu nowiny24.pl. O derbach Rzeszowa przeczytasz także w czwartkowym wydaniu Gazety Codziennej Nowiny.