Resovia zremisowała z Puszczą

Sebastian Hajduk w końcówce sparingu przeżył huśtawkę nastroju.
Sebastian Hajduk w końcówce sparingu przeżył huśtawkę nastroju. Krzysztof Kapica
W meczu sparingowym rozegranym u siebie Resovia zremisowała 1-1 z Puszczą Niepołomice.
Resovia Rzeszów - Puszcza NiepołomiceResovia Rzeszów zremisowała w sparingowym meczu z Puszczą Niepołomice 1:1.

Resovia - Puszcza Niepołomice (sparing)

Resovia nie chciała wypadać z rytmu meczowego na dłużej (w środę jej mecz wyjazdowy z Wigrami odwołano wskutek opadów śniegu), stąd zaprosiła na Wyspiańskiego Puszczę (walkower kosztem wycofanego z rozgrywek KSZO).
Grano na sztucznej murawie, a obie strony nie stosowały taryfy ulgowej.

Zobacz zdjęcia: Resovia - Puszcza Niepołomice (sparing)

- Może sytuacji bramkowych nie bylo za wiele, ale mecz był zacięty, twardej walki nie brakowało - oceniał Stanisław Mandela, kierownik naszej drużyny.

Goście wyszli na prowadzenie, gdy po wrzucie z autu do piłki w polu karnym dopadł Piotr Kok (strzelił w długi róg). W 80. minucie po faulu na Danielu Górze sędzia podyktował rzut karny.

Do piłki podszedł Sebastian Hajduk i za chwilę złapał się za głowę, ponieważ przeniósł piłkę nad poprzeczką. "Hajdi" zrehabilitował się 5 minut przed końcem, gdy po ładnej akcji Dawida Kwieka i Michała Chrabąszcza centrę tego drugiego głową zamienił na gola (uderzenie z ok. 7-8 metrów obok słupka).

W naszej drużynie z powodu drobnych urazów nie grali Wiesław Kozubek, Tomasz Ciećko, Grzegorz Krzak. Brakowało też Piotra Szkolnika - w najbliższym meczu nie pomoże Resovii (kartki), stąd mógł odpocząć.

RESOVIA - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1-1 (0-0)
GOLE: Hajduk - Kok.