Futsal. Tryńcza nadal liderem, Heiro efektownie wygrywa (wideo)

Marcin Jastrzębski
Piłkarze Górala przewodzą ligowej stawce z przewagą 5 punktów.
Piłkarze z Tryńczy utrzymali fotel lidera. W barwach Górala świetnie zadebiutował Krzysztof Pietluch. Pewnie swój mecz wygrało także Heiro Rzeszów.

GÓRAL TRYŃCZA - FUTSAL NOWINY 4-1 (1-0)
BRAMKI: Dąbek, Wróbel, Halejcio, Pietluch.

GÓRAL: Kurosz - Gurak, Ostrowski, Wojtas, Dąbek oraz Halejcio, Gaweł, Karwacki, Pietluch, Wróbel, Syk oraz Mazur.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Przy stanie 0-0 goście nie wykorzystali rzutu karnego.

- Rywal prowadził grę, a my czekaliśmy na swoje szanse - mówił Robert Kurosz, grający trener Górala. Wynik otworzył Arkadiusz Dąbek po zespołowej akcji. Po indywidualnej akcji gola na 20 zdobył Bartosz Wróbel.

- Następnie goście zmarnowali kila "setek", a my nadal szukaliśmy swoich szans w kontrach i to nam się opłaciło - dodał Kurosz.

HEIRO RZESZÓW - AKADEMIA FUTSALU TARNÓW 11-5 (5-0)
BRAMKI DLA HEIRO: Trawka, Pietrucha 3, Kaszowski 2, samobójczy, P. Krawczyk 4.

HEIRO: Klimowicz - P. Krawczyk, Pietrucha, Kaszowski, Trawka oraz Przybyło, Wdowik, Szpar, Sierżęga.

Już w drugiej minucie, wynik meczu otworzył Radosław Trawka. - Mecz bez historii. Cieszy dobra skuteczność - podkreślał Łukasz Krawczyk, prezes Heiro. W samej końcówce rzeszowianie prowadzili już 11-2, ale rozluźnili szyki obronne.

Pauza: Jedynka Busko Zdrój.

1. Góral 5 12 21-6
2. Busko-Zdrój 4 7 16-11
3. Heiro 5 6 26-27
4. Nowiny 5 5 14-13
5. Tarnów 5 4 21-31