Sobotnie mecze 1 i 2 ligi. Porażka Stali Mielec i Stali Stalowa Wola. Wygrana Siarki Tarnobrzeg, a Resovia ma punkt [WYNIKI, RELACJE]

Redakcja
Resovię w meczu z Gryfem Wejherowo interesują tylko 3 punkty. Stal Stalowa Wola gra natomiast na wyjeździe z Elaną Toruń Krzysztof Łokaj
Za nami sobotnie mecze 1 i 2 ligi piłkarskiej. W Fortuna 1 lidze porażki doznała Stal Mielec. W 2 lidze z wygranej cieszyła się Siarka Tarnobrzeg, a pierwszy punkt wywalczyła Resovia.

1:0 Buczek 37, 1:1 Wicki 76

W 39. minucie czerwoną kartkę za dwie żółte otrzymał Dariusz Frankiewicz z Resovii

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0) - RELACJA, ZDJĘCIA
1:0 Radulj 70

Zwycięstwo drugoligowej Siarki Tarnobrzeg z Olimpią Grudziąd...

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0) - RELACJA
1:0 Stefanowicz 42, 2:0 Lenartowski 59, 2:1 Kitliński 79

Elana Toruń wciąż niepokonana w II lidze. Beniaminek ograł Stal Stalowa Wola, choć niewiele brakowało, aby w końcówce pokpił sprawę. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0) Bamki: Maciej Stefanowicz (42 - karny), Artur Lenartowski (59) - Michał Kitliński (80) ELANA: Mrozek - Górka, Urbański, Kołodziejski, Dobosz - Stąporski (60. Lenkiewicz), Kryszak, Lenartowski, Kościelniak, Stefanowicz (76. Aleksandrowicz) - Kozłowski.Tylko pierwsze minuty meczu na szczycie 3. kolejki były wyrównane, ale po pół godzinie gry Elana zaczęła narzucać na murawie swoje watunki. Trzy szanse w polu karny miał Filip Kozłowski, Patryk Urbański celnie uderzał z rzutu wolnego, ale interweniował bramkarz Stali. Gdy powoli kończyła się połowa Mateusz Stąporski był faulowany w polu karnym. Zwykle w takich okazjach niezawodny był Mariusz Kryszk, ale tym razem do piłki podszedł Mateusz Stefanowicz i było 1:0. Druga połowa zaczęła się także od przewagi Elany, zwłaszcza akcje prawym skrzydłem były bardzo groźne. Po jednej z nich kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Artur Lenartowski. Dominacja Elany wydawała się niezagrożona, gdy jeden z nielicznych wypadów Stali zakończył się golem kontaktowym. W efekcie kibice obejrzeli bardzo emocjonującą końcówkę. Obie drużyny jeszcze w doliczonym czasie miały świetne okazje, a torunianie w popisowy sposób zmarnowali kontrę... 5 na 1! ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z TEGO MECZU >>>

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola. Przewaga Elany, emocje w ko...