Sobotnie i niedzielne mecze piłki nożnej w 1, 2, 3 i 4 lidze [RELACJE, WIDEO]

Redakcja
Łukasz Solski
Za nami sobotnie i niedzielne mecze 1, 2, 3 i 4 lidze. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!

NIEDZIELA

4 liga

Głogovia Głogów Młp. - Rzemieślnik Pilzno 2:1 (1:0) - RELACJA
1:0 Dec 28, 2:0 Dec 53, 2:1 Barycza 84

Wisłok Wiśniowa - Stal Nowa Dęba 6:1 (2:0)
1:0 Maik 21, 2:0 Boruta 35; 3:0 Wolański 47; 4:0 Zimny 50; 5:0 Borowczyk 63; 5:1 Krawczyk 66; 6:1 Borowczyk 80-karny

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1) - RELACJA
1:0 Skórecki 10, 1:1 Wasiluk 18-karny, 2-1 Liśkiewicz 78-karny, 2:2 Wróbel 90+1-samobójcza

Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2:0 (0:0) - RELACJA, ZDJĘCIA
1:0 Stefanik 78-karny, 2:0 Żebrakowski 90

3 liga

MKS Trzebinia/Siersza - Resovia 0:1 (0:0) - RELACJA
0:1 Dziedzic 57
W 36. minucie Buczek (Resovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 90. minucie Dziedzic (Resovia) nie wykorzystał rzutu karnego.

1:0 Fundakowski 2, 1:1 Solarz 24, 2:1 Fundakowski 38
W 55. minucie Trawka (Polonia) nie wykorzystał rzutu karnego.

Piast Tuczempy - LKS Pisarowce 2:0 (1:0) - RELACJA
1:0 Rączka 27, 2:0 Noga 52
W 59. minucie Karkowski z Piasta obejrzał czerwoną kartkę.
Igloopol Dębica - Sokół Nisko 0:1 (0:0) - RELACJA
0:1 Tur 66

[b]Błękitni Ropczyce - Czarni Jasło 0:0 - RELACJA[/b]

Wólczanka Wólka Pełk. - Stal Gorzyce 4:0 (2:0) - RELACJA, ZDJĘCIA
1:0 Pietluch 7-karny, 2:0 Wrona 38, 3:0 Pietluch 55, 4:0 Pietluch 66
W 56. minucie czerwoną kartkę obejrzał Szymanek (Stal).

Po serii siedmiu remisów z rzędu Chojniczanka Chojnice wreszcie wygrała. W Mielcu ze Stalą, która kapitalnie punktuje po przyjściu trenera Zbigniewa Smółki, zwyciężyła 1:0. Bramkę zdobył Paweł Zawistowski.Stal rewelacyjnie rozpoczęła rundę wiosenną wygrywając cztery mecze i jeden remisując. Chojniczanka pojechała do Mielca po serii siedmiu remisów z rzędu i spodziewała się trudnej przeprawy. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy mieli lepsze sytuacje do zdobycia gola, ale najlepszych nie wykorzystał Kamil Radulj. To szybko się zemściło i w 28 minucie spotkania Chojniczanka objęła prowadzenie. Do dobrze zagranej piłki wyskoczył Paweł Zawistowski i strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce. Stal próbowała odwrócić losy spotkania, ale do końca pierwszej połowy tylko raz zagroziła bramce gości. Na wysokości zadania stanął jednak Łukasz Budziłek. W drugiej połowie Chojniczanka dobrze się broniła, ale Stal stworzyła sobie trzy dobre sytuacje bramkowe. Dobrą formą nadal prezentował Budziłek, który nie dał się pokonać ani przy strzałach z dystansu ani w sytuacji sam na sam. Chojniczanka mogła podwyższyć wynik, kiedy z rzutu wolnego strzelał Zawistowski, ale piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy. Stal w końcówce jeszcze mocniej zaatakowała, ale mądrze grająca drużyna z Chojnic nie dała sobie odebrać cennego i zasłużonego zwycięstwa.

Stal Mielec przegrała u siebie z Chojniczanką Chojnice 0:1 [...