Hat-trick Roberta Lewandowskiego! Do przerwy, w Pucharze Niemiec [WIDEO]

jac
Robert Lewandowski jest w formie na starcie sezonu
Robert Lewandowski jest w formie na starcie sezonu Jens Meyer
Trening strzelecki urządził sobie w Pucharze Niemiec Robert Lewandowski. Już do przerwy w meczu z Carl Zeiss Jena ustrzelił klasycznego hat-tricka! A po przerwie dodał do niego asystę. Bayern Monachium wygrał 5:0.

Carl Zeiss Jena – Bayern Monachium 0:5 (0:3)
Bramki: Robert Lewandowski 3’, 34’, 43’, Vidal 72' (po podaniu Lewandowskiego), Hummels 77'

Bayern Monachium: Neuer - Rafinha, Martinez (51' Hummels), Alaba, Bernat - Lahm, Vidal (77' Benko), Kimmich - Mueller, Lewandowski, Ribery (66' Green).

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Hat-trick Roberta Lewandowskiego! Do przerwy, w Pucharze Niemiec [WIDEO] - Gol24