Fabiański i Boruc obronili po rzucie karnym! [WIDEO]

psz
Bartek Syta / Polska Press
Podobnie jak przed tygodniem, dzisiaj również Łukasz Fabiański musiał dwa razy wyciągać piłkę z siatki. Ekipa Swansea City przegrała na wyjeździe z mistrzowskim Leicester (1:2), w którego kadrze meczowej zabrakło Bartosza Kapustki i Marcina Wasilewskiego. Gola w ostatniej minucie meczu wpuścił z kolei Artur Boruc. Lecz co najważniejsze, obaj polscy bramkarze obronili po rzucie karnym!

Fabiańskiego pokonali Jamie Vardy i Wes Morgan, ale golkiper reprezentacji Polski wygrał wojnę nerwów z Riyadem Mahrezem i obronił rzut karny. Szkoda, że poza kadrą meczową Leicester znowu znaleźli się Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski.

O niedosycie może mówić również Artur Boruc, który był o krok od zachowania czystego konta w wyjazdowym spotkaniu z Crystal Palace. Ostatecznie jego Bournemouth zremisowało 1:1 i pozostanie w ogonie tabeli Premier League. Jednak gdyby nie "Borubar", to gospodarze szybciej doprowadziliby do wyrównania. W 16. minucie doświadczony golkiper obronił bowiem jedenastkę wykonywaną przez Yohana Cabaye'a.

Crystal Palace - AFC Bournemouth 1:1 (0:1)

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Fabiański i Boruc obronili po rzucie karnym! [WIDEO] - Gol24