Nowiny

Nowiny

Koszykarze z Krosna nie dali się zbić kandydatowi do awansu.

Koszykarze z Krosna nie dali się zbić kandydatowi do awansu. ©Tomasz Jefimow

W meczu 27. kolejki I ligi Rosa Radom wygrał z MOSiR-em Krosno 75:64 (23:22, 14:18, 23:13, 15:11)

Po trzech wygranych z rzędu krośnianie poczuli smak porażki, ale ulegli nie byle komu, tylko drużynie, która ma za cel awas do ekstraklasy. Nasi trzymali się dzielnie przez 20 minut i na przerwę zeszli nawet na plusie. Po zmianie stron było nieco gorzej, ale gospodarze długo nie mogli być pewni swego.

Najwięcej punktów dla Rosy zdobyli: Kosiński 15, Zalewski 14, Kadraś 13, Donigiewicz 12 - dla MOSiR-u: Pluta 25, Piotrkowski 13, Oczkowicz 9.

Pełna relacja w poniedziałkowym Stadionie.