Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  Najsympatyczniejsza Drużyna Podkarpacia. Dziś ostatni dzień...

  Najsympatyczniejsza Drużyna Podkarpacia. Dziś ostatni dzień zgłoszeń!

  Przemysław Markocki

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Ubiegłoroczny wielki finał plebiscytu. Sanovia Michałówka zremisowała z redakcją Nowin 3-3.

  Ubiegłoroczny wielki finał plebiscytu. Sanovia Michałówka zremisowała z redakcją Nowin 3-3. ©DARIUSZ DANEK

  Zgłoszenia do plebiscytu na Najsympatyczniejszą Drużynę Podkarpacia 2012 można przesyłać jeszcze tylko dziś. To ostatnia szansa.
  Ubiegłoroczny wielki finał plebiscytu. Sanovia Michałówka zremisowała z redakcją Nowin 3-3.

  Ubiegłoroczny wielki finał plebiscytu. Sanovia Michałówka zremisowała z redakcją Nowin 3-3. ©DARIUSZ DANEK

  W piątej edycji naszej zabawy bierze udział już blisko 50 drużyn z całego regionu. W kolejce czekają kolejne, które opublikujemy na łamach portalu nowiny24.pl jeszcze w tym tygodniu. Sukcesywnie będą publikowane również w gazecie.

  Jeśli chcecie dołączyć do konkursu - to ostatnia szansa. Na Wasze zgłoszenia drogą mailową czekamy jeszcze tylko dziś do godz. 23.59!

  Zapraszamy wszystkie kluby

  W piątej edycji plebiscytu na Najsympatyczniejszą Drużynę Podkarpacia wziąć może udział każdy klub sportowy bez względu na dyscyplinę i wiek zawodników. Warunkiem udziału jest jedynie uczestnictwo w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe.

  Do zgłaszania swoich drużyn zapraszamy wszystkich przedstawicieli klubów, zawodników i samych sympatyków. Na Wasze maile czekamy pod adresem p.markocki@nowiny24.pl jeszcze tylko dziś.

  Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny i ligę oraz dyscyplinę, w której występuje; imiona i nazwiska prezesa, trenera oraz zawodników; aktualne grupowe zdjęcie drużyny (dobrej jakości).

  Nagrodzimy najlepszych

  Podobnie jak w latach poprzednich dla czołowych trzech zespołów mamy atrakcyjne nagrody. W tym roku będą to bony na zakup sprzętu sportowego (więcej szczegółów wkrótce).

  Dodatkową atrakcją dla zwycięzców będzie mecz towarzyski z redakcją sportową Nowin. W ostatnich latach były to pojedynki piłkarskie, ale obiecujemy podjąć rękawicę w każdej dyscyplinie sportu.

  Rugbiści wciąż prowadzą

  Na pewno nie będziemy mieć łatwego zadania, jeśli w naszej zabawie zwycięży aktualny lider - Rugby Team Jarosław.

  To właśnie rugbiści z Jarosławia są aktualnym liderem w głosowaniu kibiców - otrzymali 21% z całości oddanych głosów. Kolejne pozycje zajmuje Klub Sportowy Oyama Rzeszów (karate, kickboxing) i Rzemieślnik Strażów (piłka nożna).

  To jednak dopiero pierwszy etap głosowania, który potrwa do 20 maja. Do dalszej rywalizacji awansują 32 drużyny z największą ilością głosów, które podzielone zostaną na pary i będą walczyć pomiędzy sobą.

  Listę wszystkich zgłoszonych drużyn i informacje jak głosować znaleźć można na www.nowiny24.pl/najsympatyczniejsza-druzyna

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo