Nowiny24
    Sport

    Sportowy weekend

    Rozwiń
    XIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Karate: Leżajsk...

    XIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Karate: Leżajsk najlepszy

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    XIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Karate: Leżajsk najlepszy

    ©Archiwum klubowe

    Karatecy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wygrali rozegranie w Krośnie, XIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.
    XIV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Karate: Leżajsk najlepszy

    ©Archiwum klubowe

    W zawodach wzięło udział 277 zawodników z 14 klubów zrzeszonych w Podkarpackim OZK. Organizatorem mistrzostw był kierowany przez shihan Romana Woźniaka, Krośnieński Klub Kyokushin Karate, który w ogólnym rozrachunku zajął drugie miejsce.

    LKKK zdobył 7 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych krążków i w końcowej klasyfikacji o 4 punkty wyprzedził krośnian.Na najniższym stopniu podium znaleźli się jaślanie.

    Wyniki drużynowe:
    1. Leżajsk - 63 pkt.
    2. Krosno - 59 pkt.
    3. Jasło - 27 pkt.
    4. Tarnobrzeg - 21 pkt.
    5. Przeworsk - 18 pkt.
    6. Brzozów - 13 pkt.
    7. Kolbuszowa - 9 pkt.
    8. Krosno BUDO - 8 pkt.
    9. CSW Leżajsk - 6 pkt.
    10. Dębica - 3 pkt.
    11. Rzeszów - 3 pkt.
    12. Brzostek - 0 pkt.
    13. Dukla - 0 pkt.
    14. Jedlicze - 0 pkt.

    Wyniki XIV Mistrzostw Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

    Kata Dziewcząt 2003 i młodsze
    1. Sypieo Julia - Krosno
    2. Gonet Maja - Krosno
    3. Wylaź Adrianna - CSW Leżajsk

    Kata Dziewcząt 2002-2001
    1. Kozubal Joanna - Krosno
    2. Szczuka Anna - Leżajsk
    3. Zielioska Magdalena - Leżajsk

    Kata Kadetek 2000-1999
    1. Majder Paula - Leżajsk
    2. Jamróg Anna - Krosno
    3. Kandefer Agata - Krosno

    Kata Młodziczek 1998-1997
    1. Burda Katarzyna - Leżajsk
    2. Majder Paulina - Leżajsk
    3. Pasterczyk Aleksandra- Krosno

    Kata Juniorek 1996-1994
    1. Szczepaoska Karolina - Krosno
    2. Lubera Dagmara - Tarnobrzeg
    3. Dec Izabela - Leżajsk

    Kata Chłopców 2003 i młodsi
    1. Boczar Jakub - Krosno
    2. Tłuczek Bartosz - Leżajsk
    3. Paradzysz Korneliusz - Krosno BUDO

    Kata Chłopców 2002-2001
    1. Jasioski Łukasz - Krosno
    2. Mastej Kamil - Jasło
    3. Szeliga Dominik- Krosno

    Kata Kadetów 2000-1999
    1. Szczuka Beniamin -Leżajsk
    2. Zygmunt Bartłomiej -CSW Leżajsk
    3. Berkowicz Kamil - Jasło

    Kata Młodzików 1998-1997
    1. Półchłopek Michał - Krosno
    2. Wit Przemysław -Tarnobrzeg
    3. Szarek Łukasz - Krosno

    Kata Juniorów 1996-1994
    1. Szeller Filip - Krosno BUDO
    2. Zielioski Mateusz - Leżajsk
    3. Kłosowicz Damian - Krosno

    KUMITE Dziewczęta 2002-2001
    1. Kozubal Joanna - Krosno
    2. Brylak Karolina -Przeworsk
    3. Kula Aleksandra -CSW Leżajsk
    3. Szczuka Anna - Leżajsk

    Kumite Kadetki 2000-1999
    1. Hul Magdalena- Kolbuszowa
    2. Majder Paula - Leżajsk
    3. Socha Aleksandra - Jasło
    3. Węgrzyn Zuzanna - Jasło

    Kumite Dziewczęta 1998-1997
    1. Ferenc Karolina - Przeworsk
    2. Dudek Sara - Przeworsk
    3. Pasterczyk Aleksandra - Krosno
    3. Gazda Aleksandra - Jasło

    Kumite Juniorek 1996-1994
    1. Bartman Ewa - Brzozów
    2. Szczepaoska Karolina - Krosno
    3. Motyka Ewelina - Tarnobrzeg
    3. Stec Katarzyna - Kolbuszowa

    Kumite Chłopcy 2002-2001 - Kat. lekka
    1. Watras Michał - Tarnobrzeg
    2. Soboo Kacper - Tarnobrzeg
    3. Buś Michał - Jasło
    3. Bochnia Grzegorz - Jasło

    Kumite Chłopców 2002-2001-średnia
    1. Hawro Filip - Przeworsk
    2. Miśkowiec Kamil - Jasło
    3. Nakonieczny Łukasz - Leżajsk
    3. Lenko Jakub - Krosno

    Kumite Chłopcy 2002-2001-kat.ciężka
    1. Mastej Kamil - Jasło
    2. Zając Jakub - Jasło
    3. Saramak Jakub - Tarnobrzeg
    3. Półtorak Jakub CSW Leżajsk

    Kumite Chłopcy 2000-1999 kat. lekka
    1. Bąk Oskar - Leżajsk
    2. Szczuka Beniamin - Leżajsk
    3. Fleszar Łukasz - Leżajsk
    3. Hassan Kamil -Krosno

    Kumite Chłopcy 2000-1999 kat ciężka
    1. Świerk Kamil - Jasło
    2. Kamioski Michał - Brzozów
    3. Drążewski Dawid -Jasło
    3. Malczewski Dominik - Krosno

    Kumite Chłopcy 1998-1997 kat. lekka
    1. Szarek Łukasz - Krosno
    2. Fleszar Hubert - Leżajsk
    3. Zając Jan - Krosno
    3. Kondzierski Przemysław - Tarnobrzeg

    Kumite Chłopcy 1998-1997 kat. ciężka
    1. Bartman Grzegorz- Brzozów
    2. Biernat Bartłomiej - Dębica
    3. Szczuka Oskar - Leżajsk
    3. Surmiak Dawid - Przeworsk

    Kumite Chłopcy 1996-1994 kat lekka
    1. Jeziorowski Maciej - Leżajsk
    2. Trela Eryk - Tarnobrzeg
    3. Zielioski Mateusz - Leżajsk
    3. Magura Karol - Przeworsk

    Kumite Chłopcy 1996-1994 kat średnia
    1. Tokarz Wiktor - Leżajsk
    2. Sołtys Krzysztof -Kolbuszowa
    3. Lenik Adrian - Krosno BUDO
    3. Matłosz -Szajowski Jakub - Krosno BUDO

    Kumite Chłopcy 1996-1994 kat ciężka
    1. Karaś Mateusz - Leżajsk
    2. Materna Maciej - Rzeszów
    3. Kurzyp Karol - Leżajsk
    3. Furman Daniel -Tarnobrzeg

    Startowało: 277 zawodników z 14 klubów z Podkarpacia.
    Organizator: Krośnieński Klub Kyokushin Karate.
    Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Urząd Miasta Krosna i MOSiR Krosno.
    Sędzia główny: Shihan Roman Woźniak 5 Dan.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo