I liga koszykarzy. Polonia Przemyśl nadal w grze [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
W akcji zawodnik Polonii, Bartosz Bal.
W akcji zawodnik Polonii, Bartosz Bal. Łukasz Solski
Polonia Przemyśl - SKK Siedlce 77:71Po emocjonującej końcówce, Polonia Przemyśl pokonała przed własną publicznością w meczu 28. kolejki I ligi SKK Siedlce 77:71. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził duet Mikołajko-Mazur.

Polonia Przemyśl - SKK Siedlce

- Przed meczem założyliśmy sobie, że pierwsze dwie kwarty gramy na szybkości, aby zamęczyć zespół z Siedlec i to się w sumie udało, bo w czwartej kwarcie byliśmy zdecydowanie mocniejsi i przejęliśmy inicjatywę - powiedział po meczu trener Polonii Przemyśl, Maciej Milan.

Dużo mniej minut zagrał dziś środkowy Polonii, Marek Miszczuk. Zawodnik nie trenował cały tydzień z powodu grypy żołądkowej. Na własne ryzyko grał z kolei Tomasz Przeworski. Kapitan "niedźwiadków" ma skręcony staw skokowy.

Polonia mimo wygranej nadal nie może być pewna gry w play-off. Przemyślanie muszą wygrać w Inowrocławiu ze Sportino (28 marca) i u siebie ze Spójnią Stargard Szczeciński (31 marca).