Polecamy na weekend

Rozwiń
    Nowiny24
    Zwiń

Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

Bilard. Kapłan mistrzem Polski

Nowiny

Nowiny

Tomasz Kapłan dorzucił złoty medal do swej przebogatej kolekcji trofeów.

Tomasz Kapłan dorzucił złoty medal do swej przebogatej kolekcji trofeów. ©Krystyna Baranowska

Tomasz Kapłan zdobył złoty medal w odmianie 10-bil w trwających w Bilczy Mistrzostwach Polski w pool bilard.

W finale wychowanek Ósemki Rzeszów (w tym roku gracz Mario Mikołów) pokonał 7:2 Mariusza Skonecznego (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki). 17 miejsce zajął inny rzeszowianin, obecnie zawodnik Bili Tarnów Krzysztof Drąka. Dla Tomka to już drugi medal zdobytyw podkieleckiej miejscowości - w odmianie 9-bil wywalczył srebro.