Hokej. Znamy ceny biletów na finał PP w Sanoku. W...

  Hokej. Znamy ceny biletów na finał PP w Sanoku. W poniedziałek rywal Ciarko PBSBanku

  Waldemar Mazgaj

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Sanoczanie bronią Pucharu Polski.

  Sanoczanie bronią Pucharu Polski. ©Marek Dybaś

  W poniedziałek hokeiści Ciarko PBSBanku poznają rywala w półfinale Pucharu Polski, a już znane są wstępne ceny biletów na turniej, który w Sanoku odbędzie się w dniach 28-29 grudnia.
  Sanoczanie bronią Pucharu Polski.

  Sanoczanie bronią Pucharu Polski. ©Marek Dybaś

  Zespół Ciarko PBSBanku będzie bronił trofeum na swoim lodowisku. To wspaniały prezent dla kibiców. Jak fant mikołajkowy, albo gwiazdkowy wyglądają też ceny biletów. Za mecz półfinałowy z udziałem drużyny Ciarko PBSBank kibice zapłacą 10 zł. Bilet na drugi mecz półfinałowy kosztował będzie 5 zł, a za finał - 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

  - Posiadacze karnetów zachowają prawo zajęcia swojego miejsca, jednak będą musieli kupić bilety - opowiada Wojciech Pajestka, rzecznik prasowy klubu.

  W turnieju finałowym zagrają Ciarko PBS Bank, Aksam Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie i Comarch Cracovia.
  Wg naszych informacji aplikacji nie złożył tylko klub z Krakowa, a jeszcze po wtorkowym meczu niektórzy działacze z Sanoka przekonywali, że "nie warto ścigać się z Jastrzębiem, które wyłożyło kosmiczne kwoty na nagrody."

  - Sanocka oferta była po prostu najlepsza, ale nie jedyna - potwierdza Marek Bykowski, sekretarz generalny PZHL. - Zdecydowała tak naprawdę pula przeznaczona na nagrody, ale nie mogę udzielać informacji, jaka to była kwota - dodaje Bykowski.

  Szacuje się, że całkowity koszt zamknie się w kwocie 250 tys. zł.

  - Mam nadzieję, że Arena zapełni się do ostatniego miejsca i będziemy świadkami hokejowego święta. Tym bardziej, że to okres międzyświąteczny i wielu naszych emigrantów przyjedzie do swojego miasta - mówi Wojciech Blecharczyk, burmistrz Sanoka.

  - Pary półfinałowe zostaną rozlosowane już w poniedziałek 12 grudnia podczas posiedzenia WGiD w Tychach, a dzień później w tym samym miejscu organizujemy spotkanie organizacyjne wszystkich uczestników finału - kończy Bykowski.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo