Boks. Łukasz Różański poznał rywala

  Boks. Łukasz Różański poznał rywala

  luci

  Nowiny

  Nowiny

  Boks. Łukasz Różański poznał rywala

  ©Bartosz Frydrych

  Marco Colić z Bośni i Harcegowiny będzie przeciwnikiem Łukasza Różańskiego podczas kwietniowej gali boksu w Legionowie.
  Boks. Łukasz Różański poznał rywala

  ©Bartosz Frydrych

  Będzie to pierwsza walka zawodnika Stali Rzeszów na dystansie 6 rund. 31-letni Różański w zawodowym ringu jest wciąż niepokonany. Wygrał wszystkie swoje pięć walk z czego, aż cztery kończył nokautem w pierwszej rundzie. Ostatnią walkę stoczył 25 lutego pokonując w niej Węgra Laszlo Totha.

  Colić ma 190 cm wzrostu i pochodzi z Bośni i Harcegowiny, debiutował w zawodowym ringu trzy lata temu. Do tego czasu stoczył 15 walk zawodowych, wygrał 6 przegrał 7.
  Walczył we Włoszech, Niemczech Belgii, Chorwacji i również w Polsce. 25 czerwca starł się z innym początkującym w zawodowstwie Polakiem Krzysztofem Koselą. Bośniak posłał na deski 2-metrowca z Wierzbicy w drugiej rundzie, ale potem oddał inicjatywę rywalowi i narożnik poddał go po czwartej rundzie. Z 6 wygranych walk Colić cztery zakończył przed czasem.

  - Oglądałem jego walki, jest bardzo agresywny, idzie do przodu. Typowy kozak - mówi Różański. - Jak będzie? Zobaczymy w ringu. Ja czuję się dobrze przygotowany. Przepracowałem cały okres przygotowawczy, miałem sparingpartnerów z Nowego Sącza, trochę boksowałem z kolegami z Rzeszowa.

  Gala w Legionowie odbędzie się 22 kwietnia. W walce wieczoru Krzysztof Zimnoch zmierzy się z byłym rywalem m.in. Andrzeja Gołoty Michaelem Grantem. Z powodu kontuzji z walki w Legionowie wycofał się Krzysztof Głowacki. Swoją 31 zawodową walkę stoczy tarnowianin Dariusz Sęk.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo