Mecz Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

2 dogrywka 2 połowap.

• Zapraszamy na kolejce relacje LIVE z meczów Ligi Mistrzów.

• Co za mecz! Za uwagę dziękuje już Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

• Koniec meczu! Real po świetnie rozegranej dogrywce pokonuje Bayern 4:2 i melduje się w półfinale LM razem z Atletico!

• Real teraz nieco spuścił z tonu, ale to zrozumiałe w kontekście czekającego Królewskich Gran Derbi, które już w ten weekend. Na boisku nie dzieje się już nic godnego uwagi.

• Niemal od razu po wejściu na murawę Mateo Kovacić fauluje Arjena Robbena przed własnym polem karnym.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Mateo Kovacić zmienia niezwykle zmęczonego Toniego Kroosa.

• Wychowanek Realu ruszył z piłką, przebiegł niemal całą połowę Bayernu, nie zdecydował się na podanie do biegnącego obok Cristiano Ronaldo, pokonał bramkarza strzałem przy słupku.

• To już jest zabawa, znęcanie się nad rywalem! 4:2, do siatki trafia Marco Asensio!

• Brazylijczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zamiast strzelać, obsłużył swojego kolegę z zespołu, który zalicza 103. gola w rozgrywkach UEFA i dokładnie 100. w Lidze Mistrzów! Swoją cieszynkę Cristiano Ronaldo wykonał właśnie z Marcelo, to będzie obrazek tego meczu!

• Już po wszystkim! Hat-tricka zalicza Cristiano Ronaldo, ale największe oklaski należą się Marcelo! 3:2 dla Realu!

• Pusty przelot obok piłki zaliczył Keylor Navas, Kostarykanin miał szczęście, że futbolówka minęła pole karne.

• Mocne dośrodkowanie Douglasa Costy pod samą bramkę spod nóg Thomasa Mullera wybił Nacho.

• Zaczynamy decydujący kwadrans dogrywki!

• Asystę przy trafieniu wyrównującym (jakże efektowną) zaliczył Sergio Ramos.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne, Portugalczyk opanował piłkę i bez zastanowienia uderzył w kierunku bramki. Co ciekawe, powtórki pokazują, że napastnik Realu był na ewidentnym spalonym!

• Oto on, trafia ponownie, czwarty gol w ćwierćfinale! Cristiano Ronaldo, 2:2!

• Keylor Navas zmuszony do wysokiego wyskoku, bowiem do główki tuż przed bramką skakał Mats Hummels. Golkiper nie bez problemów wygrał pojedynek powietrzny.

• Żółtą kartkę otrzymuje Arjen Robben, powodem upomnienia jest dyskutowanie z arbitrem po przyznaniu Realowi autu bramkowego.

• Casemiro pada w szesnastce w starciu z Jeromem Boatengiem, ale nie ma mowy o rzucie karnym, Brazylijczyk po prostu wpadł w rywala.

• Niesygnalizowaną petardę Cristiano Ronaldo z ponad 25 metrów bardzo dobrze broni Manuel Neuer.

• We własnym polu karnym Sergio Ramos został sfaulowany przez Matsa Hummelsa, przy piłce już Real.

• Niespodziewanie dogrywkę lepiej rozpoczęli Bawarczycy. Rzut rożny dla Bayernu po akcji Douglasa Costy.

• Arjen Robben ruszył prawym skrzydłem, ograł kilku rywali, zrobiło się bardzo groźnie, zagranie Holendra wślizgiem zatrzymał Sergio Ramos.

• Pierwszy gwizdek sędziego, czas na dogrywkę! Piłkę ma Bayern!

• W Leicester poznaliśmy pierwszego półfinalistę Ligi Mistrzów. Leicester City zremisowało z Atletico Madryt 1:1, do półfinału awansują Los Colchoneros.

• Koniec spotkania, czeka nas dogrywka!

• Korner dla Realu, do piłki dopada Sergio Ramos... uderza jednak obok słupka.

• Trwa końcówka spotkania, tymczasem przy piłce wciąż Bayern! Co tu się dzieje?!

• Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

• Boisko opuszcza Robert Lewandowski, którego zastępuje Joshua Kimmich. To był niezwykle trudny, ale niezły mecz Polaka.

• Jeśli Bayern miał plany, by zaatakować w dogrywce, to właśnie mocno się skomplikowały. Piłkarzy z Bawarii czeka bardzo ciężka przeprawa.

• Arturo Vidal właśnie został jednym z faworytów do antybohaterów tego meczu. Chilijczyk z drugą żółtą kartką za faul na Casemiro!

• Precyzyjne dogranie Marcelo na prawą stronę pola karnego, tylko w boczną siatkę efektownym wolejem uderza Lucas Vasquez.

• Co za pechowa interwencja obrońcy! Robert Lewandowski zgrywał piłkę pod bramkę, z kilku metrów do własnej bramki pechowo skierował ją Sergio Ramos! Na ten moment będziemy mieli dogrywkę!

• Nie, tutaj jeszcze będzie się działo! Sergio Ramos trafia do własnej bramki!

• Kapitan reprezentacji Portugalii odnalazł się w polu karnymi po górnym podaniu od Casemiro wykorzystał błąd Philippa Lahma i strzałem głową zdobył swojego 101. gola w rozgrywkach UEFA, to może być gol na wagę awansu do półfinału!

• Po sprawie? Cristiano Ronaldo na 1:1! Ależ główka Portugalczyka!

• Xabi Alonso żegnany oklaskami przez Santiago Bernabeu, zmienia go Thomas Muller.

• Mats Hummels ogląda kartkę za faul na Luce Modriciu.

• Real Madryt wyprowadzał kontrę trzech na dwóch, wszystko zepsuł Dani Carvajal. Obrońca zamiast podawać do lepiej ustawionego Marco Asensio zdecydował się na samodzielny strzał, który trafił w obrońcę.

• ...a Isco zostaje zmieniony przez Lucasa Vasqueza.

• Douglas Costa zmienia Francka Ribery'ego...

• Żółta kartka dla Xabiego Alonso za faul na Isco.

• Do zmiany gotowy już Douglas Costa.

• Teraz to Królewscy są atakowani agresywnym pressingiem Bayernu, goście zamykają drogę piłkarzom w białych koszulkach do podań na ich połowie.

• Długie, mocne podanie z własnej połowy do Roberta Lewandowskiego, Polak na niewielkim spalonym.

• Marco Asensio zmienia Karima Benzemę. Liczymy na to, że wniesie do gry przynajmniej tyle dobrego, ile dał tydzień temu w Monachium.

• Thiago oddaje niesygnalizowany strzał z ponad trzydziestu metrów, nie zagroził jednak bramce Realu nawet przez chwilę.

• Dośrodkowanie Arjena Robbena na głowę Roberta Lewandowskiego świetnie wybił Nacho, Hiszpan przeskoczył napastnika i wybił piłkę tuż przed nim!

• Być może druga połowa jest nieco "wolniejsza" od tej pierwszej, ale paradoksalnie to właśnie teraz zrobiło się dużo ciekawiej. Czeka nas niezwykle emocjonujące 30 minut.

• Ekwilibrystycznie do strzału złożył się Franck Ribery, piłka niebezpiecznie zbliżała się do bramki obok słupka, ale pewny między słupkami pozostał Keylor Navas.

• Taki scenariusz wciąż daje awans Realowi Madryt, ale to Królewscy teraz ruszyli do ataku, widać, że taki wynik ich nie interesuje.

• Napastnik reprezentacji Polski tradycyjnie dla siebie zwolnił swój rozbieg przed strzałem, przez co całkowicie zmylił Keylora Navasa. Bramkarz został niemal na środku bramki, piłka powędrowała w lewą stronę.

• Z karnego trafia Robert Lewandowski! Bayern prowadzi na Santiago Bernabeu 1:0! Pewny strzał Polaka!

• Rzut karny dla Bayernu, Casemiro fauluje Arjena Robbena w szesnastce!

• Ale interwencja Marcelo! Arjen Robben chciał wykorzystać to, że Keylor Navas leżał już na murawie, podciął piłkę nad nim, ale niesamowitą interwencją popisał się Brazylijczyk, który wybił piłkę z linii bramkowej!

• Po wybiciu piłki przed pole karne futbolówka trafiła do Isco, reprezentant Hiszpanii uderza bez zastanowienia, ale piłka przelatuje tuż obok słupka!

• Rzut wolny wykonuje Cristiano Ronaldo, Portugalczyk trafia tylko w głowę rywala, korner dla Realu.

• Casemiro wpada na Arturo Vidala, ale sędzia dyktuje rzut wolny dla... Realu, na skraju pola karnego. Dziwna sytuacja, bo nie można powiedzieć, że był to ewidentny faul, raczej stykowa sytuacja.

• Viktor Kassai gwiżdże, piłkę ma Real Madryt!

• Już za moment wracamy do gry!

• Bardzo ciekawe zobrazowanie, jak wiele może się zmienić w futbolu przez zaledwie pięć lat.

• Tymczasem w Leicester mistrzowie Anglii przegrywają do przerwy z Atletico 0:1. Goście są już jedną nogą w półfinale Ligi Mistrzów.

• Niesamowity mecz oglądamy dziś w Madrycie. Walka toczona jest cios za cios, oglądamy tak zwany "futbol totalny", brakuje jedynie bramek! Po przerwie będzie bardzo ciekawie, zostańcie z nami!

• Koniec pierwszej połowy na Santiago Bernabeu. Do przerwy bezbramkowo, ale co to jest za spotkanie!

• Cristiano Ronaldo przedziera się przy linii środkowej boiska, faulem powstrzymuje go Xabi Alonso. Tym razem bez upomnienia dla Hiszpana, ale mocno na nie pracuje i niewykluczone, że w tym meczu je otrzyma.

• Ależ to się ogląda! Bez odrobiny przesady - póki co oglądamy jeden z najlepszych meczów Ligi Mistrzów obecnego sezonu.

• Żółta kartka dla Casemiro za brzydki faul na własnej połowie.

• Co za gra Królewskich! Toni Kroos obsłużony cudownym podaniem przez Marcelo, kolega idealnie wypatrzył Niemca w polu karnym, ale pomocnik podjął decyzję o strzale zdecydowanie za późno, przez co z interwencją zdążył obrońca Bayernu!

• Obrona Bayernu zdecydowanie zaspała w tej sytuacji! Po prostopadłym podaniu sam na sam z bramkarzem wychodził Cristiano Ronaldo, ale Mats Hummels zepchnął go do boku, przez co Portugalczyk nie był w stanie zagrozić bramce!

• Toni Kroos dopada do piłki przed polem karnym, uderza mocno, metr nad poprzeczką! Znakomicie rozegrali tę akcję piłkarze z Madrytu.

• Arjen Robben miał świetny pomysł, by prostopadłym podaniem uruchomić Roberta Lewandowskiego, ale podał za mocno, piłka trafiła do Keylora Navasa.

• Co za mecz na Santiago Bernabeu! Takie widowiska chcielibyśmy oglądać w każdym meczu!

• Jeszcze raz interweniuje bramkarz Bayernu, tym razem po centrostrzale prawego obrońcy Realu, popełnił jednak błąd wypluwając piłkę przed siebie. Dobitkę Sergio Ramosa z bramki wybija Jerome Boateng!

• Manuel Neuer znakomicie interweniuje po strzale Daniego Carvajala, co za interwencja Niemca!

• Gdy tylko Real stosuje dzisiaj agresywny pressing, to radzi sobie z odbiorem piłki i jego gra wygląda lepiej. Bawarczycy szukają swoich szans w szybkim oskrzydleniu akcji.

• Znacznie lepsza jakościowo próba dośrodkowania Marcelo trafiła na głowę Karima Benzemy, francuski napastnik uderzył groźnie, ale obok słupka z kilku metrów od bramki!

• Bliźniaczy los spotkał wrzutkę Davida Alaby na połowie Realu.

• Dośrodkowanie Cristiano Ronaldo z lewej strony boiska przelatuje ponad szesnastką.

• Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, stała na naprawdę dobrym poziomie, obie drużyny grały dobrze, choć nieco częściej atakował Bayern.

• Marcelo próbował wstrzelić piłkę pod samą bramkę, ale trafił tylko w Jerome'a Boatenga. Korner dla Królewskich.

• Robert Lewandowski w pojedynku z Sergio Ramosem na skraju pola karnego wywalczył rzut rożny. Bayern w natarciu.

• Niezła, płaska wrzutka Francka Ribery'ego, ale pod bramką Thiago uderza prosto w Marcelo. Dobitka Arjena Robbena niemal na pustą bramkę trafia tylko w boczną siatkę!

• Dalekie dośrodkowanie Philippa Lahma z prawej strony boiska było bardzo bliskie trafienia na głowę Roberta Lewandowskiego, Polaka w ostatniej chwili zgodnie z przepisami przepchnął Sergio Ramos.

• Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego posłał piłkę prosto w mur. Przy piłce jednak wciąż Królewscy.

• Arturo Vidal fauluje Isco tuż przed polem karnym i ogląda żółtą kartkę, która wyklucza go z ewentualnego występu w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów.

• Lekkie dośrodkowanie Thiago odbiło się od Marcelo, ale szybko wybił je Luka Modrić.

• Pierwsze dośrodkowanie Arjena Robbena zostaje szybko zablokowany, Bayern ma pierwszy rzut rożny.

• Dośrodkowanie Davida Alaby z lewego skrzydła tylko musnęło głowę Roberta Lewandowskiego, po chwili padło łupem Keylora Navasa.

• ...gramy, piłka w grze, mają ją zawodnicy Bayernu Monachium!

• Przywitanie drużyn za nami, jeszcze tylko losowanie stron i...

• Oto oni - bohaterowie dzisiejszego widowiska meldują się na murawie!

• Piłkarze już ustawieni w tunelu!

• Delikatnym faworytem wciąż pozostają Królewscy. Kto awansuje do półfinału? Mecz zaczyna się już za mniej niż kwadrans!

• Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich, Juan Bernat, Rafinha, Joshua Kimmich, Kingsley Coman, Douglas Costa i Thomas Muller.

• Rezerwowi Realu: Kiko Casilla, Danilo, Mateo Kovacić, Marco Asensio, Lucas Vasquez, James Rodriguez i Alvaro Morata.

• Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Realu, ale wobec powrotu naszego snajpera Bayern wystąpi dziś w optymalnym składzie, nikt nie wyklucza odrobienia strat przez mistrzów Niemiec.

• Nas najbardziej cieszy, że do składu ekipy gości wraca Robert Lewandowski. Liczymy na dobry meczu Polaka na Santiago Bernabeu.

• Znamy składy obu drużyn.

• Dobry wieczór, wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Real Madryt - Bayern Monachium!

Jakub Treć

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Real - Bayern LIVE! Monachium wzywa: "Lewy, musisz!"

Real - Bayern LIVE! Monachium wzywa: "Lewy, musisz!" ©East News

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym na Estadio Santiago Bernabeu Real będzie bronić przewagi nad Bayernem (2:1). Bawarczycy, choć stoją przed trudnym zadaniem, nie są jednak bez szans. Zwłaszcza, że do gry wraca Robert Lewandowski. Czy Polak odmieni losy i wprowadzi zespół do półfinału Ligi Mistrzów? Początek spotkania o godzinie 20:45. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium ONLINE

W hiszpańskiej prasie dominuje powrót Roberta Lewandowskiego po dwóch meczach nieobecności. Kapitan naszej reprezentacji nabawił się kontuzji barku, przez co nie zagrał ani z Realem w Lidze Mistrzów, ani z Bayerem w Bundeslidze.
    To znaczy, być może w ligowym starciu z Bayerem Leverkusen Lewandowski by zagrał, natomiast musiał pauzować za kartki. Mateusz Borek podczas transmisji telewizyjnej powiedział, że dostał od Roberta sms-a, w którym Polak potwierdził swoją gotowość do gry.

To jak ważnym zawodnikiem jest w układance Ancelottiego niech świadczą wyniki Bayernu z Realem (1:2) i z Bayerem (0:0). Na Alianz Arena początkowo wszystko przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy po bramce Arturo Vidala objęli prowadzenie. Mało tego Chilijczyk stanął przed szansą podwyższenia rezultatu, jednak tuż przed przerwą nie wykorzystał rzutu karnego. Komentarz bawarskich kibiców mógł być tylko jeden - Lewandowski by to strzelił. W drugiej połowie do głosu doszli goście, a konkretnie Cristiano Ronaldo, który najpierw wyrównał w 47. minucie, a pół godziny później zdobył drugą bramkę. Drugi gol Portugalczyka był 100 w europejskich pucharach. Ronaldo jako pierwszy zawodnik w historii przekroczył tę granicę. Warto jednak dodać, że od 61. minuty Bayern musiał radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ drugą kartkę ujrzał Javi Martinez.

W meczu w Leverkusen również widoczny był brak Polaka. Mistrzowie Niemiec dotychczas nie musieli uczyć się grać bez niego, bo nigdy wcześniej nie opuścił dwóch meczy z rzędu. Od dłuższego czasu Lewandowski nie ma wartościowego zmiennika, który gwarantowałby podobną jakość. - Wiemy, jakim piłkarzem jest Lewandowski. To prawdziwa dziewiątka, duży plus dla Bayernu. W ogóle są świetni we wszystkich formacjach. Jednak, jak każdy zespół świata, mają też wady. Musimy zrobić wiele z naszej strony, by ich zranić - mówił przed dzisiejszym spotkaniem Zinedine Zidane.

Real fantastycznie gra na własnym stadionie. Nie przegrał od 12. spotkań w Lidze Mistrzów. W La Liga podopieczni Zinedine'a Zidane'a pewnie zmierzają po mistrzostwo Hiszpanii, chociaż w ostatnim spotkaniu przeciwko Sportingowi Gijon byli bliscy utraty punktów. Do 58. minuty prowadzili piłkarze Sportingu, ale wyrównał Morata, a w 90. minucie zwycięską bramkę zdobył Isco, która była jego drugą w tym spotkaniu. Oczywiście francuski trener w dużej mierze wystawił zmienników, aby dać odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom, niemniej jednak porażka w Gijon była by sporą niespodzianką. Francuz w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich kluczowych graczy. Urazów nabawili się Bale, Pepe i Raphael Varane, którzy z pewnością nie zagrają. W miejsce Bale'a wskoczy Alvaro Morata.

W dużo lepszym nastroju mimo porażki w pierwszym spotkaniu jest Carlo Ancelotti. Do Madrytu polecieli kontuzjowani ostatnio Hummels i Boateng oraz Robert Lewandowski. Nie wiadomo jednak, czy ten drugi będzie mógł zagrać. Rzeczywiście, największy problem włoski szkoleniowiec będzie mieć w zestawieniu linii obrony, bowiem za czerwoną kartkę będzie musiał pauzować Javi Martinez. Możliwe, że jego miejsce zastąpi wracający po kontuzji Mats Hummels. Trener Bayernu wierzy w szansę odwrócenia losów dwumeczu i awans do półfinału.

- Wynik nie jest dobry, absolutnie, chcieliśmy osiągnąć więcej. Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, mogliśmy wyjść na 2:0. Nie trafiliśmy karnego, a później szybko straciliśmy bramkę na początku drugiej połowy. A potem mecz stał się dużo trudniejszy po czerwonej kartce Martineza. Na szczęście zagraliśmy tylko 90 minut i kolejne tyle zostało do rozegrania. Nie mamy wielkich szans, ale cały czas je mamy. Ciągle jesteśmy żywi - mówił po pierwszym meczu Ancelotti.

Sonda

Kto awansuje do półfinału Ligi Mistrzów?

Przewidywane składy:

Real Madryt: Navas - Carvajal, Ramos, Fernandez, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Morata, Benzema, Ronaldo.

Bayern Monachium: Neuer - Lahm, Hummels, Alaba, Bernat - Alonso, Vidal, Robben, Thiago, Ribery - Lewandowski

Nie zagrają:

Real: Bale, Pepe, Varane (wszyscy kontuzjowani)
    Bayern: Javier Martinez (kartki), Jerome Boateng? (kontuzja)

Sędzia: Viktor Kassai (Węgry)

Forma w ostatnich meczach:

Real Madryt:
    Sporting Gijon 2:3 Real (15 kwietnia 2017)
    Real 1:1 Atletico (8 kwietnia 2017)
    CD Leganes 2:4 Real (5 kwietnia 2017)
    Real 3:0 Deportivo Alaves (2 kwietnia 2017)

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ HD (w wersji mobilnej mecz dostępny w aplikacji i na stronie Canal+ Sport Online). Komentują prosto z Madrytu Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Studio od 20:15, wstęp do spotkania o 20:40. Relacja LIVE z Real - Bayern w GOL24.pl