Sokół Sieniawa przegrał na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świetokrzyski

luci, kostek
Sokół Sieniawa po 7 meczach ma 10 punktów
Sokół Sieniawa po 7 meczach ma 10 punktów Sylwia Penc / Polskapresse
Sokół Sieniawa odniósł trzecią porażkę w tym sezonie piłkarskiej 3 ligi. Drużyna Ryszarda Kuźmy uległa na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1

Gra Sokoła nie wyglądała źle. – Graliśmy całkiem nieźle, ciężko pracowaliśmy, brakowało nam wykończenia akcji, postawienia kropki nad „i” w sytuacjach, które sobie stwarzaliśmy – mówi trener Sokoła Ryszard Kuźma. Gospodarze za to wykorzystali jeden błąd przyjezdnych w końcówce pierwszej połowy. Praktycznie z niegroźnej sytuacji zdobyli gola „do szatni”, po strzale Tomasza Chałasa.

Po zmianie stron Sokół zaatakował jeszcze odważniej, ale nie potrafił sobie stworzyć stuprocentowej sytuacji. Sokół najbliżej wyrównującego gola był w doliczonym czasie gry, kiedy to strzał jednego z podopiecznych Ryszarda Kuźmy, minimalnie minął ostrowiecką bramkę – W drugiej połowie mieliśmy przewagę optyczną, ale piłka nie chciała wpaść. Trzeba przyznać jednak, że nie mieliśmy bardzo czystych sytuacji. Co z tego, że przeważaliśmy i kontrolowaliśmy grę, w piłce liczą się gole, a tego jednego zdobyli gospodarze – zakończył trener gości Ryszard Kuźma.

Był to mecz awansem z 7. Kolejki, która odbędzie się w najbliższy weekend.

To trzecia porażka sieniawian w tym sezonie, w tym druga pod wodzą trenera Kuźmy, który przed niespełna dwoma tygodniami objął zespół po Szymonie Szydełko.