Rozpoczynamy II etap konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda

Rozpoczynamy II etap konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda

pat

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Finalistki konkursu

Finalistki konkursu

Konkurs zakończony. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a laureatkom serdecznie gratulujemy. Z laureatkami będziemy kontaktować się drogą mailową.
Finalistki konkursu

Finalistki konkursu

Każdej z uczestniczek drugiego etapu zrobiliśmy profesjonalną sesję zdjęciową w pięknej sukni ślubnej, starannie dobranej przez pracownice Salonu Impresji mieszczącego się przy ulicy Sobieskiego w Rzeszowie.

Oczywiście zostały odpowiednio do tej sesji przygotowane. Makijaże i fryzury wykonały nauczycielki oraz uczennice Szkoły Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie.

ZAGŁOSUJ NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PANNĘ MŁODĄ
Zwyciężczynię całego naszego konkursu wyłonimy właśnie w tym, drugim etapie podczas kolejnego głosowania. Panna, która otrzyma największą liczbę głosów otrzyma bon na suknię ślubną swoich marzeń o wartości 2800 zł.
Nagrodą za drugie miejsce będzie bon na suknię wizytową o wartości 650 zł, a za trzecie miejsce pobyt w spa dla dwojga. Bony można zrealizować w Centrum mody ślubnej Impresja.

Jak głosować
W plebiscycie można głosować na trzy sposoby: za pomocą SMS-ów, klików na portalu www.nowiny24.pl oraz poprzez portal społecznościowy facebook.
Głos przez SMS to 20 punktów, przez Facebook to 2 punkty, przez klik na portalu www.nowiny24.pl to 1 punkt.
Głosowanie za pomocą SMS Premium będzie trwało od 2.10.2015 r. do 12.10.2015 r do godz. 11.59. Koszt SMS-a to 2,46 z Vat. Natomiast głosowanie za pośrednictwem Facebooka oraz poprzez klik na portalu nowiny24.pl będzie trwało od 2.10.2015 do 05.10.2015 r do godz. 11.59.

ZAGŁOSUJ NA SWOJĄ FAWORYTKĘ!

Partnerzy konkursu

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo