Nowiny24
  Sport

  Sportowy weekend

  Rozwiń
  Trwa zimowa rekrutacja na rzeszowskich uczelniach

  Trwa zimowa rekrutacja na rzeszowskich uczelniach

  Beata Terczyńska

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Trwa zimowa rekrutacja na rzeszowskich uczelniach

  ©sxc.hu

  Nabór na wybrane kierunki studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, dziennych i niestacjonarnych, rozpoczął się już na Uniwersytecie Rzeszowskim.
  Trwa zimowa rekrutacja na rzeszowskich uczelniach

  ©sxc.hu

  Uniwersytet Rzeszowski

  Na elektroniczną rejestrację, złożenie kompletu dokumentów chętni do studiowania na UR mają czas do 9 lutego. Dzień później - ogłoszenie wyników. Jeśli chodzi o studia dzienne, nabór jest prowadzony na kierunki: edukacja techniczno-informatyczna (I st. - inżynierskie i II st.), fizyka techniczna (I i II), informatyka (II, po studiach inżynierskich), mechatronika (I), rolnictwo (II).

  Na studiach niestacjonarnych nabór odbywa się na kierunki: edukacja techniczno-informatyczna (II), informatyka (II - po studiach inżynierskich) oraz rolnictwo (II). Więcej informacji na www.univ.rzeszow.pl

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

  Na WSIiZ rekrutacja rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 16 marca.

  - Będzie prowadzona na kierunek zamawiany - informatyka, na studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia, dla osób, które ukończyły studia stacjonarne pierwszego stopnia z tytułem inżyniera - mówi Urszula Pasieczna, rzecznik WSIiZ. - Połowa przyjętych osób na studia dzienne dostanie 5 tys. zł stypendium pokrywającego roczne czesne.

  Chętni mogą się zgłaszać w siedzibie uczelni przy Sucharskiego, pokój nr 7.

  Politechnika Rzeszowska

  Na politechnice zimowa rekrutacja prowadzona jest tylko na studia drugiego stopnia. Potrwa do 10 lutego.

  - Prowadzimy nabór na: architekturę i urbanistykę, budownictwo, inżynierię środowiska, automatyka i robotykę na wydziale budowy maszyn i lotnictwa, lotnictwo i kosmonautykę, mechanikę i budowę maszyn, zarządzanie i inżynierię produkcji, biotechnologię, technologię chemiczną, elektronikę i telekomunikację, elektrotechnikę, informatykę, logistykę oraz zarządzanie - wylicza Maria Popek, z-ca kanclerza ds. organizacji kształcenia na PRz.
  Szczegóły na www.prze.edu.pl

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo