Relacja online z sobotnich meczów 1, 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej [LIVE, NA ŻYWO]

mtr
Krzysztof Kapica
Zapraszamy do sprawdzenia wyników sobotnich meczów 1, 2, 3 i 4 ligi piłki nożnej drużyn z Podkarpacia.

Fortuna 1 liga

Chojniczanka Chojnice - PGE Stal Mielec 0:2 (0:1) - RELACJA
0:1 Mak 40, 0:2 Mak 85

2 liga

Apklan Resovia - GKS Katowice 2:2 (0:2) - RELACJA
0:1 Rogalski 9, 0:2 Dejmek 24, 1:2 Radulj 53-karny, 2:2 Radulj 90+6-karny

Apklan Resovia - GKS Katowice 2:2 (0:2)Bramki: 0:1 Rogalski 9, 0:2 Dejmek 24, 1:2 Radulj 53-karny, 2:2 Radulj 90+6-karny. RELACJA Z MECZU.

2 liga. Apklan Resovia pokazała charakter i w doliczonym cza...

Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 1:2 (0:1) - RELACJA
0:1 Kostkowski 44, Goncerz 70, 1:2 Holik 90+5

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:1) - RELACJA
0:1 Dadok 10, 1:1 Mójta 53-karny, 1:2 Dadok 63-karny

Stal Stalowa Wola pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce

2 liga: Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:2. Cenna wygrana...

3 liga

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:3 (0:1) - RELACJA
0:1 Bury 19, 1:1 Ropski 49, 1:2 Wrona 50, 2:2 Ropski 52, 2:3 Khorolskyi 90+1
W 89. minucie Wiktor (Siarka) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta)

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:3 (0:1)Bramki: 0:1 Bury 19, 1:1 Ropski 49, 1:2 Wrona 50, 2:2 Ropski 52, 2:3 Khorolskyi 90+1

3 liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała w derbach z Wólczanką Wó...

3 liga. Wisłoka Dębica pokonała przed własną publicznością O...

niedziela:
Texom Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz (godz. 14)

4 liga

Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce 2:0 (1:0) - RELACJA
1:0 Orzech 8-samobójcza, 2:0 Waszczuk 71-samobójcza

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała 4:1 (3:1) [RELACJA]
1:0 Sobolak 3, 1:1 Penar 5, 2:1 Adamiak 8-karny, 3:1 Niemczyk 27, 4:1 Sobolak 65

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała 4:1 (3:1) Bramki: 1:0 Sobolak 3, 1:1 Penar 5, 2:1 Adamiak 8-karny, 3:1 Niemczyk 27, 4:1 Sobolak 65

4 liga podkarpacka. Ekoball Stal Sanok rozbił na własnym obi...

Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1:2 (1:2)
0:1 M. Szymański 1, 1:1 Wanat 16, 1:2 Koczela 40
W pierwszej połowie Mateusz Skała (Wisłok) doznał kontuzji kolana. Zawodnik został odwieziony do szpitala
W 64. minucie Piątek (Polonia) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta)

Wisłok Wiśniowa po trzech porażkach przełamał się w Przemyślu. Goście wygrali z Polonią 2:1. W pierwszej połowie Mateusz Skała (Wisłok) doznał kontuzji kolana. Zawodnik został odwieziony do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego. W 64. minucie Paweł Piątek (Polonia) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta).Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 1:2 (1:2)Bramki: 0:1 M. Szymański 1, 1:1 Wanat 16, 1:2 Koczela 40.Polonia: Kuźma 6 – Solarz 5, Kowalski 5, Zanko 5 żk, J. Broda 5 (77 Gielarowski) – P. Broda 5, Adamski 4 (46 Głuszko 4 żk), Kazek 4, Błahuciak 4 żk, Wanat 6 żk – Piątek 5 żk żk czk [64]. Trener Piotr Cisek żk.Wisłok: Wieczerzak 6 żk – Stanek 6, Wójcik 6, Skała 5 (11 Guzek), Rutyna 6, Kuta 6, M. Szymański 7 (72 Nowak), Koczela 7, Złotek 6 (90+5 Oliwa), K. Szymański 6, Krok. Trener Krzysztof Korab.Sędziował Wolan 5 (Tarnobrzeg). Widzów 100.

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl przegrała u siebie z Wi...

JKS 1909 Jarosław - Partyzant MalBud1 Targowiska 2:0 (0:0) - RELACJA
1:0 Bała 82, 2:0 Pawlak 87-karny
W 91. minucie Pelczar (Partyzant) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta)

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław wygrał na własnym stadionie...

Watkem Korona Bendiks Rzeszów - Legion Pilzno 3:1 (1:1) - RELACJA
0:1 Wolański 21, 1:1 Walat 45+2, 2:1 Maślany 53-karny, 3:1 Jędryas 55
W 90. minucie Pęcak (Legion) został ukarany czerwoną kartką (druga żółta)

Korona (niebieskie stroje) ograła Legion, dla którego była to już 10 porażka w tym sezonie.

4 liga. Watkem Korona Bendiks Rzeszów się nie zatrzymuje. 3:...

niedziela:
Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno (godz. 11)
KS Wiązownica - Igloopol Dębica (godz. 13),
Start Pruchnik - Piast Tuczempy (godz. 13.30)
Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna (godz. 16)

Biegi, boks, koszykówka, piłka nożna, siatkówka i inne dyscypliny. To można zobaczyć w najbliższy weekend na Podkarpaciu. Przed nami kolejny długi i pełen emocji sportowych weekend. Oto nasze propozycje dla kibica sportowego. Gdzie warto się wybrać w najbliższy weekend.Aby zobaczyć pełny Sportowy Rozkład Jazdy, przejdź do kolejnego zdjęcia

Gdzie na mecz w weekend? Sportowy Rozkład Jazdy, Kalendarzyk...

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?