Misiewicz nt. doniesień o zarobkach w PGZ: Kłamstw nie...

  Misiewicz nt. doniesień o zarobkach w PGZ: Kłamstw nie komentuję. Jestem przed rozmową z prawnikiem

  Martyna Chmielewska (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Misiewicz nt. doniesień o zarobkach w PGZ: Kłamstw nie komentuję. Jestem przed rozmową z prawnikiem

  ©Adam Guz

  Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik MON, według doniesień mediów ma zarabiać 50 tys. zł jako pełnomocnik zarządu ds. komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. - Kłamstw nie komentuję. Jestem przed rozmową z prawnikiem - mówi Misiewicz w rozmowie z Agencją Informacyjną Polska Press.
  Misiewicz nt. doniesień o zarobkach w PGZ: Kłamstw nie komentuję. Jestem przed rozmową z prawnikiem

  ©Adam Guz

  Choć media podają, że nowe stanowisko utworzono w PGZ dla Misiewicza, to były rzecznik MON w rozmowie z AIP zaprzeczył tej informacji. - Niczego dla mnie specjalnie nie utworzono - skomentował.

  O jego zarobkach w PGZ poinformował dziennik "Fakt". Przypomnijmy, w MON Misiewicz zarabiał 12 tys. zł miesięcznie. Na kwotę składało się: wynagrodzenie zasadnicze (6 tys. zł), dodatek funkcyjny (1800 zł) oraz dodatek specjalny (4 tys zł).


  Misiewicz w rozmowie z AIP powiedział, iż pisanie głupot i kłamstw powinno być karane. - Dyskusja z brukowcami, które podają nieprawdę jest bez sensu - wyjaśnił.

  Polska Grupa Zbrojeniowa zaprzecza, żeby Bartłomiej Misiewicz otrzymywał pensję w wysokości 50 tys. zł. Nie podaje jednak dokładnej kwoty.

  Oto treść oświadczenia przesłanego przez PGZ do mediów:
  W odpowiedzi na nieprawdziwe publikacje medialne Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. informuje, że nie jest prawdą, iż miesięczne wynagrodzenie pana Bartłomieja Misiewicza w PGZ S.A. wynosi 50 tys. zł.

  Należy jednocześnie podkreślić, że wynagrodzenie żadnego z pełnomocników zarządu PGZ S.A. nie sięga tej kwoty.

  Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. do redakcji dziennika „Rzeczpospolita” oraz dziennika „Fakt”, które podały opinii publicznej tę nieprawdziwą informację, oraz do wszystkich redakcji ją powielających wystosuje wnioski o publikację sprostowania. Jeszcze dzisiaj Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. wystosuje oświadczenie, dotyczące zatrudnienia pana Bartłomieja Misiewicza w Spółce. Oświadczenie to zostanie przekazane przedstawicielom mediów, a także opublikowane na stronie internetowej PGZ S.A.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo