Polska Hokej Liga. W meczu Marma Ciarko STS-u Sanok z JKH GKS-em Jastrzębie potrzebna byłą dogrywka. Zdjęcia z meczu i trybun

STS Sanok dzielnie walczył z Jastrzębiem
STS Sanok dzielnie walczył z Jastrzębiem Tomasz Sowa
W meczu zespołów Marma Ciarko STS Sanok z JKH GKS-em Jastrzębie działo się naprawdę dużo i sytuacja zmieniała się bardzo często.

W pojedynku z JKH GKS-em sanoczanie wreszcie nie byli już tak osłabieni, jak w poprzednich meczach i to dało się od razu zauważyć, bo spotkanie było bardzo wyrównane. Wprawdzie zaczęli przyjezdni, którzy w pierwszej tercji wykorzystali moment gry w przewadze i wyszli na prowadzenie po golu Urbanowicza. Jednak zaraz na początku kolejnej odsłony cios zadali miejscowi, którzy także akurat wtedy grali w przewadze, a do bramki gości trafił Heikkinen. Wydawało się, że przed ostatnią tercją będzie remis, bo potem długo ani jednym, ani drugim nie udawało się znaleźć drogi do bramki przeciwnika, ale w ostatniej minucie trafili jednak goście. W ostatniej odsłonie jednak kibicom w Sanoku humory zdecydowanie się poprawiły, bo Johan Lorraine, a potem Konrad Filipek wyprowadzili gospodarzy na prowadzenie. Przyjezdnym jednak udało się raz jeszcze odrobić straty i potrzebna była dogrywka. W niej znowu skuteczniejsi byli jastrzębianie, którzy ostatecznie wygrali 4:3, a decydującą bramkę zdobył Josef Mikyska

Marma Ciarko STS Sanok - JKH GKS Jastrzębie 3:4

Tercje: 0:1, 1:1, 2:1, d. 0:1.

Bramki: 0:1 Urbanowicz 16-w przewadze (asysty: Kaleinikovas, Mikyska), 1:1 Heikkinen 22-w przewadze (Tamminen, Valtola), 1:2 Bryk 40-w przewadze (Urbanowicz), 2:2 J. Lorraine 47-w przewadze (Valtola), 3:2 Filipek 52 (Miccoli, Tołstuszko), 3:3 Viinikainen 55 (Mikyska), 3:4 Mikyska 64 (Freidenfelds, Urbanowicz).

STS: Salama - Karlsson, Valtola, J. Lorraine, Tamminen, Heikkinen - Łysenko, Biłas, Ahoniemi, Mäkelä, Lorraine - Höglund, Tołstuszko, Filipek, Miccoli, Mocarski - Rąpała, Ginda, Dobosz.

JKH GKS: Bálizs - Kostek, Viinikainen, Urbanowicz, Paś, Szita - Kamienieu, Jansons, Kaleinikovas, Mikyska, Švec - Ševčenko, Bryk, Nalewajka, Jarosz, Pelaczyk - Nalewajka, Freidenfelds, Sinegubovs.

Kary: 18-18. Strzały: 28-25. Widzów: 800.