Politechnika Rzeszowska przegrała piąty mecz

W akcji Sebastian Biela.
W akcji Sebastian Biela. Krzysztof Kapica
W 5. kolejce II ligi męskiej PWiK Piaseczno w swojej hali pokonał Handlopex AZS Politechnikę Rzeszowską 87:76.

Politechnika po przegraniu 4 meczów bardzo chciała zrobić niespodziankę, odbić się od dna tabeli i przez 20 minut szło jej nie najgorzej.

Po zejściu na dużą przerwę przegrywała tylko 35:38. Kwartę numer 3 podopieczni trenera Teodora Mołłowa wygrali jednak 29:15 i było po emocjach.

Rzeszowianie w ostatniej odsłonie jedynie nieco zniwelowali straty. W naszej drużynie brakło Marka Osiniaka i Damiana Kielara (praca), a po kontuzji zagrał Szymon Skop.

PWIK PIASEZNO - HANDLOPEX AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA 87:76 (17:20, 21;15, 29;15, 20:26)

PWIK: Lewandowski 27 (6 zb., 4 str., 3 prz.), Zapert 12 (9 zb.), Majewski 17, Jankowski 6, Bocianowski 0 oraz Paszkiewicz 6 (7 as.), Okoła 6, Wójcikowski 3, Wojtyński 2, Anders 6, Borkowski 2 (4 str.).

HANDLOPEX: Glapiński 19 (5 zb. 4 as., 5 str.), Miś 16 (2 bl.), Biela 8, Sowa 5 (6 zb., 4 as., 3 str.), Żmudka 2 (5 zb., 3 prz.) oraz Doliński 5, Skop 14 (4 str.), Banyś 5 (3 prz.), Brud 0, Dworak 2.