Pokłosie alkoholowego skandalu w Borku Wielkim. Mecz zostanie powtórzony

Sławomir Oskarbski
Zamiast meczu był skandal. W przerwie spotkania Borkovii Borek Wielki ze Strzelcem Frysztak (dębicka A klasa) goście wezwali policję, bo podejrzewali, że sędziowie z Mielca są pijani.

Obawy okazały się uzasadnione - główny i jeden z liniowych mieli prawie po promil alkoholu. Po pierwszej połowie był remis 1-1. Drugiej już nie rozegrano.

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy poinformowała że niedokończone zawody z 29 kwietnia 2012 pomiędzy Borkovia Borek Wielki - Strzelec Frysztak zostaną rozegrane w całości w nowym terminie.

Mecz zostanie powtórzony w całości w środę 16 maja o godz. 17.30.