Pogoń Leżajsk pokonała Lechię Sędziszów

Marcin Jastrzębski
Tomasz Warzocha (żółty strój) zagrał kolejny dobry mecz.
Tomasz Warzocha (żółty strój) zagrał kolejny dobry mecz. DARIUSZ DELMANOWICZ
Gol w pierwszej minucie ustawił mecz. Goście dotrzymywali kroku Pogoni tylko w pierwszych 20 minutach.

Sędziszowianie, choć walczyli ambitnie nie stworzyli sobie klarownych okazji.

Obrona miejscowych nie tylko rozbijała próby ataków ze strony Lechii, ale także konstruowała akcję.

- Wszyscy zagrali równo. Cieszy mnie postawa moich napastników. Fakt, że obrońca Łukasz Rogala zdobył gola świadczy o tym, że graliśmy odważnie, wygraliśmy zasłużenie - podsumował Tomasz Szmuc, trener leżajszczan.

POGOŃ LEŻAJSK - LECHIA-EXTRANS SĘDZISZÓW 4-0 (2-0)
1-0 Misiąg (1, strzał z 20. metrów), 2-0 Rogala (44, zamieszanie podbramkowe), 3-0 Błotni (68, dobitka po strzale Warzochy), 4-0 Kaszowski (76-głowa, podanie Szmuca).

POGOŃ: Rauza - S. Padiasek, Krasowski (46. Herdyna), Rogala, Krawczyk - Błotni, Warzocha, Kędzierski, K. Padiasek (63. Kaszowski) - Misiąg (75. Serafin), M. Szmuc (76. Lubaczewski).

LECHIA: Kyciński - Przybek, Godek, Duduś, Zawisza (68. Banaś) - Pazdan, Rogóż (46. Potwora), Doroba, Magdoń - Szeliga (57. Drozd), Przydział.

SĘDZIOWALI Mirosław Guzik oraz Krzysztof Wojnar i Grzegorz Żurawski (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Rogala, Szmuc, Krasowski - Magdoń. WIDZÓW 200.