Nowiny24
  Polecamy

  Polecamy na weekend

  Rozwiń
  Nowiny24
  Zwiń

  Polecamy na weekend

  Lubisz zagadki logiczne? Jesteś spostrzegawczy? Zmierz się z naszym szybkim testem na inteligencję. Wynik 12/15 będzie sukcesem!

  Dni Osiedla Krakowska - Południe w Rzeszowie. W programie...

  Dni Osiedla Krakowska - Południe w Rzeszowie. W programie koncert zespołu Duo Laudans z Białorusi, a do tańca zagra zespół Graffiti

  Ula Sobol

  Nowiny

  Nowiny

  W sobotę, 19 maja, od godz. 13:30 i 20 maja, od godz. 14:30 odbędą się Dni Osiedla Krakowska - Południe. W sobotę w programie koncerty, konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych, a także o godz. 19 zabawa taneczna z zespołem Graffiti. Podczas imprezy zaprezentuje się również Osiedlowy Klub Kultury „Krak”. W niedzielę organizatorzy przygotowali również mnóstwo atrakcji, m.in. „Osiedlowe kwiatki” - teatrzyk osiedlowy pani Niny”, a także program artystyczny Osiedlowego Klubu Kultury „Gwarek”. Impreza zakończy się o godz. 19:30.
  Dni Osiedla Krakowska - Południe w Rzeszowie. W programie koncert zespołu Duo Laudans z Białorusi, a do tańca zagra zespół Graffiti

  ©Materiały prasowe

  Samorządowa Rada Osiedla Krakowska - Południe wraz z jej przewodniczącą Marią Warchoł, podjęli trud przygotowania dwudniowej imprezy, w czasie trwania której zaplanowano szereg ciekawych atrakcji, konkursów, występów i niespodzianek dla dzieci i dorosłych.


  Na uwagę zasługuje koncert zespołu Duo Laudans z Białorusi, a do tańca wieczorem zagra zespół Graffiti. Następnego dnia: teatrzyk Pani Niny "Osiedlowe kwiatki", zespół Muzyczny Zaułek", pokazy karate.

  PRZECZYTAJ WIĘCEJ:

  9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

  Piknik Nauki EKSPLORACJE w Rzeszowie

  2. Koncert Muzyki Filmowej w Rzeszowie

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo