18 marca charytatywny mecz z gwiazdami w Sanoku

  18 marca charytatywny mecz z gwiazdami w Sanoku

  Tomasz Jefimow

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra w Sanoku już po raz czwarty

  Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra w Sanoku już po raz czwarty ©Tomasz Jefimow

  W sobotę (18 marca) w sanockiej Arenie po raz kolejny odbędzie się charytatywny mecz pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i VIP-ami sanockimi.
  Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra w Sanoku już po raz czwarty

  Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra w Sanoku już po raz czwarty ©Tomasz Jefimow

  Tym razem organizatorzy zapraszają nie tylko na mecz hokejowy. Od godz. 12 w głównym holu odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować m.in. produkty wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło.

  Na sanockiej Arenie będzie też duże stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież, a na piętrze zostanie zorganizowany kącik zabaw dla dzieci.

  Mecz pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i VIP-ami sanockimi rozpocznie się o godz. 16.30.

  Na lód w barwach HARP wyjadą: Bogdan Kalus, Ewa Błachnio, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Mariusz Gabrek, Roman Polko, Tomasz Lebuda, Mateusz Dewera, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła, Tomasz Olbratowski, Jan Kliment, Jacek Alexander Łaszczok, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Jacek Łapot, Andrzej Tomanek. Bramkarzami będą Mariusz Kieca, Tomasz Rajski. Z ławki trenerskiej będą ich wspierać: Wiesław Jobczyk, Józef Chrząstek i Michael Jobczyk.

  W przerwie meczu oraz po zakończeniu gry odbędą się konkursy z nagrodami dla widzów i występy artystów oraz niespodzianka.

  – Wcześniej na lodzie zmierzą się żaki starsze z KTH Krynica oraz odbędzie się mecz minihokeja z Krynicą – zapowiada Jakub Górski z STS.

  Wstęp na imprezę jest wolny. W trakcie wolontariusze będą zbierać datki do puszek na leczenie Kuby Pietrasza z Sanoka, podopiecznego Fundacji Czas Nadziei.

  "Mecz z gwiazdami" organizują: Sanockie Towarzystwo Sportowe, Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei.

  Gazeta Codzienna Nowiny oraz Nowiny24.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo