Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Trener Roku Polski
- Głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2024 r. do godz. 21:00.
- Trener, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Trenera Roku Polski 2023, dyplom wręczany podczas ogólnopolskiej gali sportu w Warszawie oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych
- Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Marcin Pakmur
piłka nożna, KP Starogard
3820głosów -
Krzysztof Człapski
nordic walking
1806głosów -
Grzegorz Michalik
Karate, Klub Karate Empi
780głosów -
Kamil Bednarczyk
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie
631głosów -
Przemysław Domagała
Piłka nożna, KS MOSiR Sparta Zabrze
629głosów -
Kamil Biegański
pływanie, Miejski Klub Pływacki Szczecinek
610głosów -
Janusz Domagała
boks, Skalnik Wiśniówka
392głosy -
Łukasz Bagiński
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Olsza
104głosy -
Gracjan Wilczyński
piłka nożna, MKS Czarni Żagań 1957
99głosów -
Wiktor Bodzak
badminton, UKS Dratów Dratovia
78głosów -
Denis Lipka
piłka nożna, LKS Małapanew Kuczów
65głosów -
Kamil Ignaczak
Piłka nożna, Orły Zduńska Wola
60głosów -
Antoni Tomczyk
lekkoatletyka, LKS Koluszki
52głosy -
Jerzy Brzostowski
taekwon-do, Akademia Sztuk Walki Rooster
50głosów -
Beata Chmielecka
piłka nożna, DSPN Kwidzyn
26głosów -
Marcin Sawko
piłka nożna, Młks Łomża
20głosów -
Jakub Walczak
Trójbój siłowy, Włocławek Powerlifting Team
20głosów -
Przemysław Felczak
piłka nożna, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
20głosów -
Maria Cybula
akrobatyka powietrzna, Dance&Fitness House Bochnia
10głosów -
Piotr Oczkowski
Piłka nożna, Ks Sparta Jeżowe
10głosów -
Roman Bogdał
piłka nożna, ULKS Bystrzyca Kłodzka
10głosów -
Mateusz Czyżewski
trójbój siłowy, KS IMPULS
5głosów -
Lubomir Sobol
motocross, Klub Motorowy Chojna
1głos -
Kamila Romuszewska-Ostrowska
piłka ręczna, KPR Białystok
— -
Piotr Kamiński
piłka nożna, Victoria Niemcz Osielsko
— -
Maciej Winklarz
piłka nożna, Zawisza Bydgoszcz
— -
Mariusz Baran
trener personalny, Mario Team Karwia
— -
Krzysztof Trocha
piłka nożna, Gks Jastrzębie
— -
Łukasz Biały
piłka nożna, Nida Pińczów
— -
Janusz Spałka
karate kyokushin, Yukan Karate Kyokushin Koszalin
— -
Artur Wzorek
boks, Pałac Młodzieży Tiger Tarnów
— -
Łukasz Dąbrowski
piłka nożna, MKS Victoria Parczew
— -
Piotr Kmieć
piłka nożna, BKS Biłgoraj
— -
Grzegorz Gadecki
piłka nożna, MKS Funball
— -
Robert Nowakowski
piłka nożna, UKS SAP Brzeg
— -
Piotr Michalak
koszykówka, NKS Start Namysłów
— -
Rafał Gabrysiak
kick-boxing, KS Pretorium
— -
Sebastian Piotrowiak
futsal, Futsal Gostyń
— -
Krzysztof Czajka
kick-boxing, UKS Fight Club Spartan Jasło
— -
Paweł Subik
Piłka Nożna, Football Academy Krosno
— -
Konrad Margas
pływanie, MKS Wodnik Radom
— -
Damian Półtorak
kulturystyka, ProGym
— -
Żaneta Wyszatycka
fitness, SkyFitness 24
— -
Tomasz Sobczak
piłka nożna, Budowlani
— -
Mateusz Dąbrowski
taekwon-do, kick-boxing, Iron Fight Team
—