Głosowanie zakończone
Plebiscyt: ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI
Wybierz z nami laureatów w kategorii wiekowej do 2 lat
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 21 grudnia do godz. 21:00.
- Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów weźmie udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Uśmiech Dziecka, a jego rodzice zdobędą główną nagrodę finansową - 50 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny.
- Dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie, a dzieci, które zajmą miejsca od 4 do 10 otrzymają zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA z atrakcjami dla najmłodszych i pakietem relaksujących zabiegów dla rodziców
- Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502499776 (pon. - pt. w godz. 9-15), e-mail: [email protected]
-
Bruno Komor
Warszawa
7500głosów -
Zoja Dziamska
Lichnowy
5780głosów -
Szymon Musiał
Słupsk
4795głosów -
Miłosz Kucharski
Dalęcino
1936głosów -
Krystian Tarała
Łańcut
1860głosów -
Leon Kwiatkowski
Rycerzewko
1570głosów -
Jan Puławski
Kupientyn
1530głosów -
Wiktoria Żyłka
Szóstka
1405głosów -
Antoni Rybiński
Kowalków
1355głosów -
Pola Toll
Puszczew
1338głosów -
Marcelina Kosińska
Gogolin
1168głosów -
Emilia Radek
Stepniczka
920głosów -
Oliwier Szymulewski
Białystok
685głosów -
Gabriel Bakalarz
Gorzów Wielkopolski
320głosów -
Mia Wojtasik
Nieciszów
311głosów -
Nina Zybura
Jastrzębia
280głosów -
Barbara Półchłopek
Gdynia
200głosów -
Ewa Bajeńska
Sokółka
189głosów -
Zofia Dziwosz
Jasienica Górna
152głosy -
Hanna Filczek
Stanisławie
150głosów -
Laura Zofia Błaszczyk
Warta
150głosów -
Lena Kucal
Wola Osowa
143głosy -
Hanna Celary
Zakrzów
110głosów -
Lena Chrzanowska
Kościan
110głosów -
Szymon Krzysztof
Katarzynopole
103głosy -
Marina Klejna
Rokity
100głosów -
Antoni Cieślik
Siedlce
100głosów -
Szymon Śliwiński
Stare Strącze
100głosów -
Oliwia Wojtaszczyk
Morąg
85głosów -
Leon Wilk
Posądza
70głosów -
Roksana Gutta
Otok
70głosów -
Mateusz Wątor
Gniewięcin
63głosy -
Tadeusz Swoboda
Łojki
60głosów -
Korneliusz Marzec
Bartoszyce
51głosów -
Kornelia Gugała
Kielce
50głosów -
Kamil Bednarczyk
Gowarczów
50głosów -
Franciszek Wikłacz
Poręba Wielka
50głosów -
Zofia Sanocka
Smołdzino
50głosów -
Laura Włodarczyk
Namysłów
50głosów -
Iga Siepielska
Konin
50głosów -
Stanisław Jakubiak
Daleszyn
50głosów -
Ewa Gałka
Stanowice
50głosów -
Zofia Hajdaniuk
Sławno
40głosów -
Anastazja Gajek
Chorzów
30głosów -
Antonina Chojnacka
Prudnik
30głosów -
Julian Krupiński
Zalewo
30głosów -
Bartłomiej Gajda
Węgorzewo
30głosów -
Gabriel Bełz
Wierszczyca
23głosy -
Tymoteusz Osak
Gliwice
22głosy -
Fabian Frątczak
Kutno
20głosów -
Magdalena Labus
Strzelce Opolskie
20głosów -
Maksymilian Cieślak
Kraków
16głosów -
Gaja Zakrzewska
Olszewo-Borki
15głosów -
Bartosz Wiśniewski
Jeńki
10głosów -
Marcel Mączka
Częstochowa
10głosów -
Oliwier Kieloch
Siedlce
10głosów -
Nikodem Kulka
Nowe Worowo
10głosów -
Iga Kuszmar
Dobiesławiec
10głosów -
Kacper Kita
Gaboń
10głosów -
Fabian Skryp
Sokoliniec
10głosów -
Nikodem Gut
Starowice Dolne
10głosów -
Michalinka Kawalec
Rogoźno
10głosów -
Lilianna Jedynak
Sulików
10głosów -
Aleksander Jurczyszyn
Włostowice
10głosów -
Nina Popiołek
Drozdowo
5głosów -
Blanka Sobipan
Chełm
5głosów -
Pola Kulesza
Szczecin
5głosów -
Tymoteusz Dziekoński
Brzesko
5głosów -
Dominik Kozioł
Dylaki
5głosów -
Makar Sirik
Poznań
5głosów -
Lidia Adamczak
Radomyśl Wielki
5głosów -
Michalinka Solska
Niedoradz
5głosów -
Sandra Kornas
Zarzeka
3głosy -
Aurelia Kamila Kulikowska
Augustów
— -
Kamil Szymczak
Kleszczele
— -
Agata Domalewska
Sikorowizna
— -
Aurora Kopysiewicz
Zambrów
— -
Jagoda Bach
Grudziądz
— -
Franciszek Ślepek
Włocławek
— -
Miłosz Ignasiak
Biskupice
— -
Blanka Huzar
Skarpa
— -
Liam Kaliszewski
Pruszcz
— -
Zuzanna Szpanelewska
Kartuzy
— -
Gabriela Miśkiewicz
Martąg
— -
Nela Szewczuk
Rybina
— -
Anastazja Piekarska
Bielsko-Biała
— -
Franciszka Pukowiec
Świerklany
— -
Blanka Kwiecień
Wola Zagojska Dolna
— -
Mikołaj Borek
Sandomierz
— -
Kubuś Sobczak
Koszalin
— -
Aleksander Girczys
Przegonia
— -
Leon Zych
Nowy Sącz
— -
Hubert Wąchała
Szalowa
— -
Miłosz Szymczyk
Piotrków Trybunalski
— -
Staś Grzelak
Rzeczyca
— -
Antoni Krzyżański
Aleksandrów Łódzki
— -
Krystian Kubacki
Łódź
— -
Alex Oziemczuk
Lublin
— -
Julia Boruta
Dołhobyczów
— -
Szymon Gajos
Krasne
—
- 1
- 2