Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna dobrze radzą sobie w rywalizacji pucharowej - pokonały AZS PWSZ Biała Podlaska

Piłkarki Sokoła (zielone stroje) dobrze radzą sobie w Pucharze Polski
Piłkarki Sokoła (zielone stroje) dobrze radzą sobie w Pucharze Polski Krzysztof Łokaj
Mimo że ostatnio w lidze nie wiedzie się specjalnie piłkarkom Sokoła Kolbuszowa Dolna, to w rywalizacji pucharowej jest naprawdę dobrze. W środę podopieczne trenera Ryszarda Mokrzyckiego pokonały AZS PWSZ Biała Podlaska.

Wygrana nie przyszła łatwo, bo zawodniczki Sokoła przegrywały po 15 minutach 0:1. Wyrównać udało się dopiero 5 minut przed końcem po bardzo ładnym strzale w samo okienko Klaudii Korab.

Więcej bramek już nie padło i potrzebne były rzuty karne. W nich lepsze okazały się „Sokółki”.

Sokół Kolbuszowa Dolna - AZS PWSZ Biała Podlaska 1:1 (0:1); karne 3:2

Bramka dla Sokoła: Korab 85.

Sokół: Sokół: Koman - Cholewa, Kaznecka, Olejarczyk (70 Śpiewak), Paterak, Gawrzoł (55 Korab), Mokrzycka, Wdowiak, Bochenek, Kot (72 Urban), Dudziak. Trener Rzyszard Mokrzycki.

Reprezentacja Polski do lat 21 zagra w barażach o ME 2019. Na zakończenie eliminacji pokonała Gruzję 3:0