Pięć medali dla judoków Millenium Akro Rzeszów. Złoto dla najmłodszej zawodniczki

Rzeszowianie zdobyli w słowackich zawodach trzy krążki. Hanna Dec stanęła na najwyższym stopniu podium archiwum klubu
Skromne kilkuosobowe ekipy Millenium AKRO Rzeszów wystartowały na mocnych międzynarodowych turniejach dzieci w Bardejowie i Bytomiu.

W Bardejowie złoty medal wywalczyła Hanna Dec (kategoria do 27 kg), srebrny krążek zdobyła jej Julia Dec (do 52 kg), siostra Hanny, a na najniższym stopniu podium stanął Jan Bełch (do 42 kg).

Rzeszowscy judocy startowali również w Bytomiu. W śląskich zawodach srebrne krążki zdobyli Hubert Jakubowski (do 42 kg) oraz Bruno Jakubowski (do 33 kg). Blisko podium był Miłosz Jakubowski (do 55 kg), ale ostatecznie podopieczny trenera Piotra Majchera wywalczył czwarte miejsce.