Orlen Basket Liga. Trener Muszynianka Domelo Sokoła Łańcut Marek Łukomski: Zrobiliśmy to, co do nas należało

Marek Łukomski po meczu odetchnął z ulgą
Marek Łukomski po meczu odetchnął z ulgą Michał Czajka
Po wygranej z zespołem Arriva Polski Cukier Toruń 93:87 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut wciąż liczy się w walce o utrzymanie.

- W końcu doczekaliśmy się tego zwycięstwa - mówił po spotkaniu z wyraźną ulgą trener Sokoła Marek Łukomski.

Początek na pewno nerwowy - chcieliśmy zacząć z większą energią niż ten ostatni mecz. Myślę, że to nam się udało, mieliśmy bardzo dużo rzutów wolnych w pierwszej połowie; 7 niecelnych, ale ten rytm meczowy od samego początku był bardzo dobry i w drugiej połowie kontrolowaliśmy ten przebieg meczu. Nawet jak pod koniec drużyna z Torunia trafiała "trójki", to ta przewaga, którą zbudowaliśmy sobie wcześniej pozwoliła nam odnieść upragnione zwycięstwo, które dedykujemy naszym kibicom, ale i samym sobie, bo tak naprawdę cały czas dostajemy piaskiem po oczach. Teraz jeszcze kontuzja Milvoje Mijovicia i ta rotacja skrócona do siedmiu osób. To pokazuje, że wyszliśmy z sercem i jednym celem, żeby dać sobie szansę na utrzymanie

- opowiadał Marek Łukomski.

Przed Sokołem kolejne ważne mecze, które trzeba wygrywać.

- Każdy mecz jest meczem o życie. Zrobiliśmy to, co do nas należało - podsumował coach łańcucian.