Redakcja Gazety Codziennej Nowiny i portalu nowiny24.pl

    Redakcja Gazety Codziennej Nowiny i portalu nowiny24.pl

    nowiny24

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny


    Redakcja "Gazety Codziennej Nowiny"
    ul. Kraszewskiego 2,
    35-016 Rzeszów,
    tel. 17 867 22 00,
    fax 17 867 22 01,
    nowiny@nowiny24.pl




    Prezes oddziału w Rzeszowie


    Robert Glinkowski
    r.glinkowski@nowiny24.pl
    tel. 17 867 23 00



    Redaktor naczelny


    Stanisław Sowa
    s.sowa@nowiny24.pl

    tel. 17 867 22 00



    Zastępca redaktora naczelnego, magazyny


    Dariusz Dziopak
    d.dziopak@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 12



    Wydawcy


    Iwona Adamek
    i.adamek@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 26

    Jerzy Leniart
    j.leniart@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 15

    Waldemar Trawka
    w.trawka@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 79



    Dział informacyjny


    Dorota Wilk
    kierownik działu
    d.wilk@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 29

    Beata Terczyńska
    dziennikarz
    b.terczynska@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 34

    Bartosz Gubernat
    dziennikarz
    b.gubernat@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 81

    Małgorzata Motor
    dziennikarz
    m.motor@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 24

    Małgorzata Froń
    dziennikarz
    m.fron@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 31

    Ewa Kurzyńska
    dziennikarz
    e.kurzynska@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 35

    Anna Janik
    dziennikarz
    a.janik@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 37

    Urszula Sobol
    dziennikarz
    u.sobol@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 72



    Dział łączności z czytelnikami


    Wojciech Tatara
    dziennikarz
    w.tatara@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 45

    Michał Okrzeszowski
    dziennikarz
    m.okrzeszowski@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 45



    Telefon bezpłatny redakcji Nowin
    800 669 469







    Dział online


    online@nowiny24.pl

    Mateusz Mazur
    kierownik działu
    m.mazur@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 71

    Grzegorz Król
    redaktor online
    g.krol@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 32

    Katarzyna Mularz
    redaktor online
    k.mularz@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 84

    Agnieszka Przystaś
    redaktor online
    a.przystas@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 83

    Łukasz Solski
    redaktor online, dziennikarz
    l.solski@nowiny24.pl



    Dział sportowy


    sport@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 50

    Waldemar Mazgaj
    kierownik działu
    w.mazgaj@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 49

    Marek Bluj
    dziennikarz
    m.bluj@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 51

    Miłosz Bieniaszewski
    dziennikarz
    m.bieniaszewski@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 52

    Łukasz Pado
    dziennikarz
    l.pado@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 55

    Tomasz Ryzner
    dziennikarz
    t.ryzner@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 54



    Dział foto


    Krzysztof Łokaj
    kierownik działu
    k.lokaj@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 80

    Krzysztof Kapica
    fotoreporter
    k.kapica@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 80

    Bartosz Frydrych
    fotoreporter
    b.frydrych@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 80



    Oddziały redakcji


    Krosno
    ul. Staszica 6 (III piętro)
    38-400 Krosno
    tel./fax 13 432 62 16

    Ewa Gorczyca
    kierownik oddziału, dziennikarz
    e.gorczyca@nowiny24.pl
    tel./fax 13 432 62 16

    Tomasz Jefimow
    dziennikarz, fotoreporter
    t.jefimow@nowiny24.pl
    tel./fax 13 432 62 16



    Przemyśl
    ul. Lwowska 52/602
    37-700 Przemyśl
    tel./fax 16 679 04 01

    Norbert Ziętal
    kierownik oddziału, dziennikarz
    n.zietal@nowiny24.pl
    tel./fax 16 679 04 01



    Dział graficzno-produkcyjny


    Jacek Łakomy
    kierownik działu
    jacek.lakomy@polskapress.pl
    tel. 17 867 22 61

    Krzysztof Bać
    grafik
    k.bac@nowiny24.pl

    Jolanta Kmiotek
    grafik
    j.kmiotek@nowiny24.pl



    Dział marketingu


    Renata Tereszkiewicz-Mac
    r.tereszkiewicz@nowiny24.pl
    tel. 17 867 22 78

    Anna Sarna
    a.sarna@nowiny24.pl

    Tomasz Gnap
    t.gnap@nowiny24.pl

    Ewa Hemerling
    ewa.hemerling@polskapress.pl

    Elwira Bartosz
    elwira.bartosz@polskapresss.pl

    Biuro reklamy


    dyr. Mariusz Knutel
    35-016 Rzeszów
    ul. Unii Lubelskiej 3
    tel. 17 867 23 30,
    fax 17 867 23 43
    czynne od 7.30 do 17.00,







    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo