Niedźwiadki Chemart II Przemyśl powalczyły na wyjeździe z Wisłą Kraków

Rezerwy Niedźwiadków Chemart tym razem uniknęły wysokiej porażki. Nz. w akcji Filip Olejarz niedźwiadkichemart/facebook
W meczu 19. kolejki Niedźwiadki Chemart II przegrały na wyjeździe z Wisłą Kraków 66:80. Dla przemyślan 22 punkty "z ławki" rzucił Mateusz Barszczak

W trzeciej kwarcie Barszczak trafił trzy trójki i zapas krakowian po 30 minutach był duży, ale mniejszy niż mógłby (63:43). Pierwszy minuty czwartej odsłony gospodarze wygrali jednak 11:0 i zespołowi znad Sanu zajrzała w oczy trzecia wysoka przegrana z rzędu.

„Trójki” Kindlika i Barszczak zahamowały jednak impet wiślaków, parę razy do dziury trafił Olejarz, nadal punktował Barszczak i na koniec Niedźwiadki przegrały w miarę godnych rozmiarach.

Wisła Kraków – Niedźwiadki Chemart II Przemyśl 80:66 (22:10, 22:17, 19:16, 17:23)

Niedźwiadki Chemart II: Skubiński 4 (4 str., 2 prz.), Kindlik 12 (2x3, 6 as.), Strzępek 4 (3 prz., 2 bl.), Kijanka 6, Olejarz 13 (7 zb.) oraz Barszczak 22 (4x3, 8 zb.), Kucharski 2, Słowik 1, Jabłoński 2, Frańczak 0. Trener: Paweł Trojnar.

Najwięcej dla Wisły: Włodarczyk 22 (4x3, 3 str., 3 prz.), Krzystek 14 (2x3), Nowacki 11 (3x3, 13 zb.). Trener: Jakub Natkaniec.