MP w kulturystyce i fitnessie: medale rzeszowian

Marcin Jastrzębski
Trójka naszych medalistów.
Zawodnicy TG Sokół Rzeszów potwierdzili swoją klasę podczas rozegranych w Zabrzu mistrzostw Polski juniorów i weteranów w kulturystyce klasycznej i fitness.

W kategorii juniorów medale zdobyli: Bartłomiej Byjoś (złoty krążek), Rafał Kornecki (srebro), Tomasz Kozłowski (brązowy medal).

Trener Mirosław Kaźmierczak zdobył zaś srebrny medal startując w konkurencji kulturystyki klasycznej, kategorii weteran (40 +). Byjoś - aktualny srebrny medalista mistrzostw Europy został powołany do kadry narodowej na mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w Santa Susanna (Hiszpania) pod koniec listopada (25-28).