Millenium AKRO Rzeszów wystawi siedmiu młodzików na mistrzostwach Polski

Millenium Akro pośle na mistrzostwa siedmiu młodych zawodników
Millenium Akro pośle na mistrzostwa siedmiu młodych zawodników archiwum klubu
Z medalami i kolejnymi kwalifikacjami do Mistrzostw Polski Młodzików wrócili z Rybnika judocy Millenium AKRO Rzeszów.

Złoto i kwalifikację do mistrzostw wywalczyli: Jan Bełch (do 38 kg) oraz Hubert Jakubowski (42 kg), a brąz zdobył Robert Tarsała (50 kg). Prawo walki w finałach wywalczył sobie również Miłosz Jakubowski (60 kg), wygrywając na turnieju dodatkowe 3 pojedynki.

Wcześniej natomiast udział w walce z najlepszymi w Polsce zapewnili sobie złoci medaliści centralnych zawodów, czyli Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich w Opolu. Są to: Ignacy Dziepak (66 kg) i Lena Kuzia (57 kg) oraz brązowy medalista Antoni Berkowicz (46 kg).

Podopieczni trenerów Piotra i Norberta Majcherów będą rywalizować w finałach, które za trzy tygodnie odbędą się ponownie w Rybniku.