Mateusz wygrał zawody w darta w Trójkącie Rzeszów

W akcji Mateusz Nosek, z tyłu Michał Urman
W akcji Mateusz Nosek, z tyłu Michał Urman archiwum Trójkata
Mateusz Nosek wygrał II Turniej w Darta, zaliczany do Grand Prix rzeszowskiego klubu Trójkąt. W finale turnieju pokonał rewelację zawodów, czyli Michała Urmana.

Tym razem w rywalizacji brakło kilku uznanych nazwisk (m. in. Krzysztof Furman, Robert Korab), ale wyczyn Mateusza trudno nazwać przypadkowym, ponieważ nie pierwszy raz odbierał gratulacje za zwycięstwo w całych zawodach.

Za to niewątpliwą niespodziankę sprawił Michał (pierwszy raz na podium), który w drodze do drugiej pozycji pokonywał kolejno Pawła Plisia 2:1, Sebastiana Hołówko 3:0, Sergiusza Ptaka 3:1.

Trzecie miejsce zajął Waldemar Czajkowski, czwarte Sergiusz Ptak, a piąte Sebastian Zięba i Sebastian Ptak.

Następny turniej w Trójkącie 5 listopada (godz. 16).