Kolejne zwycięstwo Izolatora Boguchwała!

Izolator Boguchwała (biało-zielone stroje) na wiosnę wygrywa mecz za meczem.
Izolator Boguchwała (biało-zielone stroje) na wiosnę wygrywa mecz za meczem. DARIUSZ DANEK
Boguchwalanie od kilku tygodni idą jak burza - wygrali piąty mecz z rzędu i podskoczyli w tabeli już na 7. pozycję. Dla odmiany radzynianie wyśrubowali bardzo niechlubny rekord - przegrali ósmy raz z rzędu.

W pierwszej połowie "Izolacja" powinna właściwie rozstrzygnąć zawody na swą korzyść, niestety gracze naszej drużyny przekonywali się, że Stężała zna swój fach. Bramkarz Orląt nie dał się pokonać w sytuacjach sam na sam Michałowi Beresiowi, Krzysztofowi Dominowi, dwa razy okazał się lepszy od Tomasza Płonki.

Gdy już sędzia spoglądał na zegarek po świetnym podaniu Maciej Porady Jaromir Skiba huknął pod poprzeczkę i golkiper miejscowych wreszcie skapitulował.

- Gol do szatni zawsze jakoś ustawia mecz i bardzo nam pomógł w zwycięstwie - powiedział Grzegorz Opaliński, coach Izolatora. - Mecz aż taki łatwy nie był, bo długo nam nie chciało nic wpaść. Stężała pokazywał wielką klasę.

Golkiper Orląt w II połowie nie był w stanie zapobiec biegowi wypadków. Najpierw "wejście smoka" miał Sebastian Brocki, który minutę po pojawieniu się na boisku podwyższył na 2-0. Potem pan Sebastian zamienił się w asystenta, Bereś wyciągnął wnioski z sytuacji z I połowy i było po herbacie.