Klasa O. Zimowit Rzeszów zremisował z Grodziszczanką Grodzisko Dolne

Paweł Kubicz
Po zdobyciu gola gracze Zimowitu wykonali kołyskę dla Rafałą Dziedzica, któremu niedawno urodził się syn. Paweł Kubicz
W poprzednim sezonie beniaminek z Rzeszowa dwukrotnie ograł rutyniarzy z Grodziska po 2-1. Tym razem również miał ochotę na pełną pulę, ale szyki pokrzyżował im wiecznie młody Edward Słysz.
Zimowit Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko DolneZimowit Rzeszów (bialo-zielone stroje) zremisowal z Grodziszczanką Grodzisko Dolne i spadl na ostatnie miejsce w tabeli.

Zimowit Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Wszystko układało się dobrze dla gospodarzy do 70 minuty. Wówczas ręką w polu karnym zagrał Grzegorz Rak a arbiter odgwizdał jedenastkę. Z wapna nie pomylił się wspomniany Edward Słysz.

Zimowit miał swoje 5 minut w I połowie. Dwukrotnie na bramkę Grodziszczanki blisko z połowy próbował strzelać Marcin Sikora. Udało się za drugim razem. Piłka odbiła się przed bramką a przebiegający zawodnicy całkowicie zmylili golkipera gości.

Po zdobyciu gola gracze Zimowitu wykonali kołyskę (foto) dla Rafałą Dziedzica, któremu niedawno urodził się syn.

Zimowit Rzeszów - Grodziszczanka 1-1 (1-0)