Klasa O Stalowa Wola. Siarka II Tarnobrzeg strzeliła 10 goli [WYNIKI]

red
Anatol Chomicz/Archiwum
Trwa dobra passa piłkarzy z Nowej Sarzyny. Chociaż po I połowie przegrywali w Nowej Dębie, po zmianie stron udało im się odwrócić losy spotkania. W Tarnobrzegu Rotunda poległa w 10:1, a Brzyska Wola, pomimo wyrównanej walki, wysoko przegrała w Ździarach.

Sokół Kamień - Stal II Stalowa Wola 2:0 (2:0)

Bramki: Metenka 20, Woźniak 44.

Sokół: Biało – Smusz, Piekut, Konefał, Podstawek (53 Bajek) – Horajecki, Kida ż, Woźniak (75 Szewczyk), Metenka (84 Kobylarz) – Szeser (57 Rurak), Rychel (89Marut).

Stal II: Siudak – Grasza, Piotrowski, Dziopak ż, Chmura (80 Adamczyk), Konopka (55 Jachim), Czerepak, Śpiewak, Wieprzęć, Urban, Stępiniowski.

W spotkaniu na szczycie Sokół Kamień pokonał Stalową Wolę i w tabeli zrównał się puntami z wiceliderem. Wynik meczu gospodarze ustalili już w pierwszej połowie. To pierwsza w tym sezonie bezbramkowa porażka Stali na wyjeździe.

POZOSTAŁE WYNIKI: Siarka II Tarnobrzeg - Rotunda Krzeszów 10:1 (5:0) Mróz 10, 20, 59, 68, Gębalski 15, Cupriak 35, 40, 55, 62, Fornek 80 – Wyszyński 65;

LZS Ździary - LKS Brzyska Wola 7:3 (3:2) Gruszczyk 2, R. Wojtas 21, 63, Sobiło 41, 80, P. Wojtas, 77, 90+3 – Kaczmarczyk 30, Staroń 42, Leniart 63;

Stal Nowa Dęba - Unia Nowa Sarzyna 1:2 (1:0) Serafin 43 – Klocek 75, Grześkiewicz 84 - karny;

Wisan Skopanie - Sparta Jeżowe 1:3 (1:1) Nowak 7 – Sabat 14, 57, Chaber 90;

Słowianin Grębów - Retman Ulanów 1:1 (1:1) Szuba 5 – Wołoszyn 11, San Kłyżów - Pogoń Leżajsk 1:2;

Olimpia SOLO Pysznica - Sokół Sokolniki 0:1 (0:1) Chmiel 14.