Klasa O Rzeszów: Pierwsza wygrana LKS-u Trzebownisko od września. Sokół rozbił Resovię II w meczu na szczycie

luci
17.06.2018 niechobrz czudec - trzebownisko fot krzysztof łokaj / ppg
17.06.2018 niechobrz czudec - trzebownisko fot krzysztof łokaj / ppg brak
Trzebownisko strzeliło pierwsze bramki wiosną i przerwało serię 11 meczów bez wygranej. Coraz mocniej w górę pnie się Strumyk Malawa. W meczu na szczycie Resovia II dostała tęgie lanie w meczu z Sokołem Sokołów Małopolski.

Jedność Niechobrz – Bratek Bratkowice 3:1 (1:1)

Bramki: Kłeczek 40-karny, Kalandyk 60-rożny, D. Szeliga 67- K. Hejnig 6-karny.

Jedność: Jodłowski – Rak (46 Trznadel;), Guzek, Wrona, Kocurek, Kłeczek, Bednarski (88 Pogoda), D. Rak, (46 Kalandyk), Rachwalski (60 Byjoś), Damian Szeliga (60 Micał), Dariusz Szeliga ŻK (70 Martowski). Trener Sebastian Kłeczek.

Bratek: Bałut ZK – K. Hejnig, Ciszewski, Nosek, Żmuda (71 Jastrzębski), Matuła (65 Rytkiewicz), P. Hejnig (86 Kurzeja), Kowal ZK (71 Sochacki), Jucha ŻKŻKCZK [35], Rogala (82 Depa), Bednarz ŻKŻKCZK [druga już na łewce rezerwowych] (80 Pawełek). Trener Rafał Twardowski.

Sędziował: Fil (Leżajsk). Widzów 150.

Gospodarze objęli prowadzenie na początku meczu, ale ten wywrócił się im do góry nogami, gdy w 34. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Jucha. Z czasem to gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę. Efektownego gola bezpośrednio z rożnego strzelił Kalandyk. Goście mieli sporo zastrzeżeń do pracy sędziego.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Głogovia Głogów Młp. - Włókniarz Rakszawa 5-1 (3-1) Szczoczarz 3, 45, 56, Hajkowicz 21, Ochalik 76-karny - Motyl 34;

Strumyk Malawa – Błękit Żołynia 3:2 (2:1) G. Dudek 4-samobójcza, Odrzywolski 12, 52 - Sołek 12, Rupar 54;

Orzeł Wólka Niedźwiedzka - LKS Trzebownisko 1-3 (0-1) Rzeszutek 76 - Patyna 40, Poźniak 70, K. Pukała 85;

Strug SZiK Tyczyn - Sawa Sonina 1-1 (0-1) K. Żuczek 67 - Pączek 7-samobojcza;

Reslogistic Błażowianka - KS Zaczernie 3-3 (2-0) Kruła dwie, Róg (karny) - Pękala, Śliwa (karny), Baran;

Wisłok Strzyżów – KS Stobierna 1:2 (1:0) Wilusz 25 - Jakubowski 56, Lech 83.

Resovia II - Sokół Sokołów Młp. 0-5 (0-2)Płonka 15, 77, Uram 19, 80, Pilecki 88