Klasa O Rzeszów, klasa okręgowa Rzeszów, 5 liga Rzeszów, V liga Rzeszów. Korona Rzeszów znów przegrała i dogonił ją Strumyk Malawa

mawa
Korona Rzeszów (czerwone koszulki) uległa Błękitowi Żołynia i dała się dogonić w tabeli Strumykowi Malawa Wacław Nowacki
Kolejna porażka Korony Rzeszów mocno komplikuje cele tej drużyny. Szanse na awans dostał Strumyk, ale czy z niej skorzysta? W ligi może spaść aż pięć drużyn. Broni się pół stawki. Ważny mecz wygrała Sawa!

Błękit Żołynia – Korona Bendiks Rzeszów 1:0 (1:0)

Bramka: Dudek 11.

Błękit: Gwizdak – Wawrzaszek ż, Markowicz, R. Noworol, Ł. Rupar ż, Danielewicz, Urban, P. Noworol, Koba ż (80 M. Rupar ż), Czarnota, Dudek ż. Trener Tomasz Szmuc.

Korona: Szczepański cz [85, niesportowe zachowanie] – Senejko ż (70 Obuch), Gołda, Ryzhak, Bigus ż, Kozicki, Tłuczek ż, Omiotek (80 Staroń), Smalarz (60 Linek), Filip żżcz [68], Siudy. Trener Zdzisław Napieracz.

Sędziował Dmitrzak (Rzeszów). Widzów 150.

Zawodnicy nie przebierali w środkach, arbiter sobie nie zawsze radził. Efekt: 10 żółtych i dwie czerwone kartki. Choć jeszcze w ostatniej akcji grająca w dziewiątkę Korona mogła wyrównać. Gol padł po fatalnym zagraniu z połowy boiska pod nogi napastnika rywali; Dudek nie zmarnował sytuacji sam na sam.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Jedność Niechobrz – Crasnovia 3:1 (1:1) Kalandyk 40, Kłeczek 81, Rachwalski 87 – Lekki 27 * w 82. minucie Gwizdak z Crasnovii został ukarany czerwoną kartką;

TG Sokół Sokołów Młp. – Iskra Jawornik Polski 2:2 (1:2) Uram 41-karny, 70 – Piejko 4, G. Pawełek 8;

KS Stobierna – Reslogistic Błażowianka 4:0 (2:0) Grzesik 8-wolny, Płonka 10-karny, 80-wolny, Jagusiak 62;

Aramix Niebylec – Bratek Bratkowice 1:1 (0:0) Góra 85-głową – Żmuda 51;

Transhad Dynovia – Strumyk Malawa 1:3 (0:2) (karny) - Rączka, Put, Odrzywolski (karny);

SMS Resovia II – Strug Tyczyn 1:2 (1:0) Taranenko 36 - Drob 59, Ferenc 62;

Sawa Sonina – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:1 (2:0) Krawczyk 3, Słonina 4, Sobek 56 - Pałys 70 * w 12. minucie Damian Karwacki (Grodziszczanka) z rzutu karnego trafił piłką w słupek.