Klasa O Krosno: Emocjonująca końcówka w Jaśle [ZDJĘCIA]

SEC
Czarni Jasło - Partyzant Targowiska (zielone stroje) 1:1 w meczu krośnieńskiej klasy O. Marek Dybaś
Dwa gole w ostatnich minutach i remis w ciekawym meczu Czarnych z Partyzantem. Lider wciąż w Rymanowie.

Czarni Jasło – Partyzant Targowiska 1:1 (0:0)

Bramki: Kulig 89-karny – Kozubal 90+3.

Czarni: Niemczyński – Dziedzic, Borowiec, Munia, Dziobek – Kurdziel, Urban, Rodak, Stelmach, Wyderka – Kulig. Trener Tomasz Maczuga.

Partyzant: Niemiec – Sieniawski ż, Chmielowski, Pelczar ż, Haznar ż – Pernal ż, K. Dobrzański ż, Frydrych ż, Latkiewicz (68 Leś) - Kubal, Kozubal. Trener Dariusz Soliński.

Widzów 200.

Niesamowita końcówka. Gospodarze z rzutu karnego objęli prowadzenie praktycznie po 90 minutach gry, ale nie oznaczało to mimo wszystko zdobycia kompletu punktów. W doliczonym czasie gry Kozubal doprowadził do wyrównania, zapewniając swojej drużynie jeden punkt, zdobyty na trudnym terenie.

Czarni Jasło na remis z Partyzantem Targowiska [ZDJĘCIA]

LKS Skołyszyn – Polonia Kopytowa 1:0 (0:0)

Bramka: Myśliwiec 55.

Skołyszyn: Kuryj – Marszałek (80 Gutkowski), Średniawski, Wilczak, Skrzyszowski (89 Syzdek) – Myśliwiec, Kmiotek, Kaszycki, Jankowicz, Kurczaba – Rąpała (74 Skrok). Trener Kamil Hasiak.

Polonia: P. Gierlicki – Smolik, Tłuściak (75 Buda), Szczur, Rachwał ż (80 Trybus) – Kułak, Kozubal, Dziadosz, Janas, Grzesik ż – M. Gierlicki. Trener Rafał Sajdak.

Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Start Rymanów – Markiewicza Krosno 3:0 (2:0) J. Zima 10, Nikody 35, 66,

Ostoja Kołaczyce – Grabowianka Grabówka 5:2 (0:2)
Wiejowski 71, 76, Kowalski 83, 85, 90 – J. Dymnicki 19, Sołkowicz 45,

Gaudium Łężyny – Iwonka Iwonicz 1:2 (0:1)
Smoleń 75 – Ł. Łuszcz 26, Kochanik 66,

Iskra Przysietnica – Nafta Jedlicze 4:3 (1:3)
K. Bieda 35, 48, M. Szałajko 73, Jankowski 89 – Gierlicki 8, 11, Jamrogiewicz 43,

Przełom Besko – Gimball Tarnawa 2:2 (0:1)
Kapłon 60, 84 – Kacper Wywrot 36, 72.

Przełęcz Dukla – Kotwica Korczyna mecz się nie odbył ze względu na zły stan boiska,