Klasa O Jarosław. Remis w meczu na szczycie. Skołoszów z kompletem na czele [ZDJĘCIA] [KLASA OKRĘGOWA JAROSŁAW, V LIGA JAROSŁAWSKA]

MKS Kańczuga (pomarańczowo-niebieskie stroje) bezbramkowo zremisował z Czuwajem.
W Kańczudze spotkały się niepokonane jak do tej pory drużyny miejscowego MKS i Czuwaju, kibice bramek nie obejrzeli i przemyślanie stracili fotel lidera.

MKS Kańczuga – Czuwaj Przemyśl 0:0

Kańczuga: Przewrocki – K. Borcz, Gaweł ż (83 Ł. Borcz), Cieleń, A. Gurak – P. Gurak, Kudła, Barszczak, Kielich (88 Wojtyna) – Cichy (61 Cząstka), Ostrzywlik (67 Dziedzic). Trener: Arkadiusz Kiszka.

Czuwaj: Szkarpecki – Zając (66 Łuc, Seryło, Sanocki, Piżyński ż (90+4 Hamryszczak) – Pałys, Gierczak ż (90+2 Łocha), Furtyk, Kochanowicz ż – Jabłoński, Fudali. Trener: Piotr Błażkowski.

Sędziował: Pachołek (Lubaczów). Widzów: 200.

Mecz na szczycie trochę rozczarował. Na boisku było dużo walki, ale kibice bramek nie obejrzeli. To, że w pierwszej połowie Czuwaj nie stracił bramki, zawdzięcza swojemu bramkarzowi Wiktorowi Szkarpeckiemu, który kilka razy ratował swój zespół. Po przerwie mecz się wyrównał, ale i tak w końcówce meczu ponownie bramkarz gości uratował swój zespół od straty punktu.

POZOSTAŁE MECZE:

Grochowce – Pawłosiów 0:0;

Młodów – Lubaczów 1:5 (1:3) Dawidowicz 11 – Zając 5, 48, Hulak 35, 42, Hojdak 90;

Leszno – Szówsko 1:3 (1:1) Głuszko – Ciurko trzy;

Stubno – Radymno 1:0 Harłacz;

Skołoszów – Narol 1:0 (0:0) Modny 71-wolny;

Morawsko – Zarzecze 5:0 (3:0)Mazur 10, 41, Pajda 24, Hulak 54, Grabias 71;

Gniewczyna - Święte 3:2 (1:2)Jagieła 40, Ł. Wojtas 60-karny, Dąbrowicz 90+2 - Karbownik 8-karny, Klepacki 42;

Orły – Ostrów 1:2;

Gorzyce – Kaszyce 3:1 (2:0) Rupar 5, B. Groch 18, Myłek 60 – Sas 63.