Klasa O Dębica. KS Dzikowiec zremisował z Victorią Czermin

Marcin Jastrzębski
Czermin (na czerwono) objął prowadzenie przed przerwą, ale miejscowi zdołali wyrównać po zmianie stron. Marcin Jastrzębski
W pierwszej części gry lepsze wrażenie sprawiali goście, którzy swoją nieznaczną przewagę udokumentowali trafieniem (po zamieszaniu podbramkowym) Tomasza Głodzika.

Ten sam zawodnik został ukarany jedyną w meczu żółta kartką bo domagał się rzutu karnego za faul w polu karnym. Miało to miejsce już przy stanie 1-1.

- Dostaliśmy podwójną karę. Sędzia nie podyktował "wapna", które się nam należało i jeszcze dał kartkę naszemu napastnikowi. Nie ma jednak co psioczyć na arbitrów, remis nikogo nie skrzywdził - mówił Wiesław Czaja, prezes Victorii.

Dzikowiec lepsze okazje stworzył sobie w drugiej połowie. 10 minut po przerwie w polu karnym faulowany był Dawid Staszewski, a "jedenastkę" dobrze wykonał Paweł Skupiński.

- Okazji bramkowych z obu stron nie było za wiele, a podział punktów jest sprawiedliwy - podsumował Andrzej Szczęch, opiekun miejscowych.

KS DZIKOWIEC - VICTORIA CZERMIN 1-1 (0-1)
BRAMKI: Skupiński (55-karny) - Głodzik (34).

KS: Król - Mokrzycki, Skupiński, R. Bździkot, Zalewski - Grądzki (85. Tęcza), Świst, G. Szczęch (55. Maciąg), M. Bździkot - Sudoł, Żur (40. Staszewski).

VICTORIA: Petrykowski - A. Trzpis, Pancerz, Jachym, Sanecki - Słaby (50. J. Trzpis), Świst, Abramowicz, K. Polak (70. N. Czaja) - Soboń, Głodzik (76. M. Kaczmarczyk).

SĘDZIOWALI Dominik Wołowiec oraz Jacek Chmiel i Jacek Lesiak (Dębica). ŻÓŁTA KARTKA: Głodzik. WIDZÓW 100.

Monis Bielowy - LKS Nagoszyn 2-1

Szersze relacje z meczów dębickiej klasy okręgowej: strzelcy bramek, opinie we wtorkowym Stadionie